Recenzja książki: Ted Andrews “Alchemia snów”

Sny są bez wątpienia w dzisiejszym świecie, jedną z najbardziej zaniedbywanych, a jednocześnie niezwykle ważnych dziedzin. To w nich bowiem przejawia się całe nasze życie: Marzenia, przemyślenia, fantazje, a jednocześnie strach, który staramy się głęboko w sobie ukryć. Nie zdajemy sobie sprawy, że wszelkiego rodzaju potwory, duchy, czy groźne zwierzęta nie są tylko zwykłą bzdurną iluzją, ale ucieleśnieniem tego, przed czym tak naprawdę każdego dnia uciekamy…

W swojej książce pt. Alchemia Snu niejaki jasnowidz i szaman Ted Andrews niezwykle ciekawie i profesjonalnie opisuje techniki, które pozwolą nam nie tylko zapamiętać swoje sny i zrozumieć ich znaczenie, ale przede wszystkim stać się ich panem i kontrolować ich przebieg. Autor wyjaśnia Nam w jaki sposób nareszcie zrozumieć przekazy jakie każdej nocy dają nam sny oraz dzięki nim odmieniać swoje życie na lepsze. Szczególnie fascynujący w poradniku jest temat otwierania się na duchowy świat i dosłownego tworzenia portali, dzięki którym wejdziemy w wymiar marzeń sennych w pełni świadomi, a nawet nauczymy się przekraczać jego granice i przenosić się do tzw. astrala, w którym jesteśmy wstanie uczynić tak naprawdę wszystko, łącznie z podróżowaniem po świecie i lataniem,a  kończąc na spotkaniach ze zmarłymi i zaglądaniu w oblicza przyszłości.


Największym plusem tej książki jest oprócz, wiedzy pisarza także jego pasja z jaką opowiada o snach i ich olbrzymiej mocy za pomocą której zmieniając swój duchowy świat jesteśmy wstanie przekształcić także ziemską egzystencję i pokonać wszelkie obawy i lęki. Widać, że mężczyzna naprawdę wie, o czym pisze i co najważniejsze, że nie jest to typowa bzdura, stworzona wyłącznie dla pieniędzy,ale prawdziwy poradnik, mający przekazać wiedzę młodszym i mniej doświadczonym pokoleniom. Nie mogłem oczywiście nie wspomnieć także o rozdziale, dotyczącym mitów, które choć wydają nam się zwykłymi bajeczkami na dobranoc to jednak zawierają w sobie prawdziwą mądrość i za pomocą ich magii jesteśmy wstanie śnić na jawie, a przy okazji wytwarzać energię, dzięki której rozwijamy się duchowo i rozumiemy swoje człowieczeństwo.

Podsumowując: Alchemia snu to niezwykle fascynujący i świetnie napisany poradnik, który uczy nas wszystkiego, co tylko warto wiedzieć, by stać się prawdziwym czarownikiem snu. To nie tylko suche fakty, czy bezsensowne bzdury, ale mądrze i magicznie napisana księga, dzięki której zmienimy nasze życie na lepsze. Naprawdę gorąco polecamy!

Książkę można nabyć w sklepie ILLUMINATIO

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment