Recenzja książki: Richard Webster “Feng shui w twoim domu”

Na temat Feng Shui powstało już setki podręczników i ksiąg, które mają nam za zadanie objaśnić znaczenie tej ciekawej, choć dość obśmiewanej metody, mającej zmienić nasze życie na lepsze! Jedną z nich jest właśnie pozycja znanego na świecie czarownika i hipnotyzera Richarda Webstera pt. Feng Shui w Twoim Domu  i muszę przyznać, że mam dość dobre zdanie o poprzedniej twórczość autora dotyczącej m.in. magii świec, czy komunikacji z aniołami, więc tym bardziej z chęcią zasiadłem do czytania kolejnej jego lektury. I nie zawiodłem się!

Zanim, jednak przejdziemy do recenzji warto zaznajomić się z tym, czym takim właściwie jest Feng Shui: Otóż  jest to istna harmonia, którą osiągamy z całym światem przez zrównoważenie się z żywiołami i wszelkimi pozytywnymi energiami, których przyciąganie polega na przeanalizowaniu naszej osoby pod względem potencjału (odpowiednią tabelę wyników odnajdziemy w książce) i zmiany naszego wnętrza mieszkalnego na takie, które będzie świetnie z nami współgrało. W swojej książce Webster świetnie opisuje cały temat, przedstawiając go krok po kroku, tak by nawet najbardziej początkujący odbiorca mógł wszystko bez problemu zrozumieć. Znajdziemy tu, więc troszeczkę teorii, wprowadzającej w cały wątek i oczywiście masę przykładów za pomocą których można łatwo i nikłym nakładem finansowym wprowadzić do swojej willi, mieszkania, kawalerki, a nawet szopy masę pozytywnej energii, wpływającej na każdą sferę życia. Dowiemy się, także jak podzielić nasz pokój ze względu na odpowiedni potencjał energetyczny i w każdej  jego części  aktywować siłę, wpływającą na nasze bogactwo, karierę, wiedzę, czy małżeństwo, a nawet poznamy miejsca, które są wręcz istnym niszczycielem dobra, takie jak właśnie przynosząca niebezpieczeństwo sfera Katastrofy, czy przyciągająca pożary, kradzieże i problemy finansowe sfera Pięciu Duchów. Dużym ułatwieniem jest, także słowniczek dołączony do książeczki za pomocą którego nigdy nie umkną nam podstawowe pojęcia, tak ważne w praktyce Feng Shui.

Podsumowując: Książka Feng Shui w Twoim Domu to niewielka, choć niezwykle obszerna encyklopedia, mówiąca o wszystkim co ważne w sztuce zmiany życia na lepsze. Jeśli jesteście laikami i nie bardzo wiecie, o co chodzi w tym całym z pozoru bezsensownym przestawieniu mebli z miejsca na miejsce to jest to podręcznik dla Was idealny.

Książkę można nabyć w sklepie ILLUMINATIO

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment