Za kilka dni w Ziemię uderzy Asteroida? Niemcy ujawniają NAGRANIE

Znaków nadciągającego końca ludzie doszukują się już od wieków: Według wielu osób mają być nimi coraz częstsze globalne zniszczenia, które dotykają nasz Planetą, a także tzw. upadek moralny, czyli brak szacunku i miłości do drugiego człowieka, czy nawet własnego życia. Czy koniec świata faktycznie nadchodzi? To oczywiście kwestia dyskusyjna, jednak w wielu scenariuszach końca możemy odnaleźć wzmianki o nadciągającej asteroidzie, która na zawsze zniszczy świat, który tak kochamy…

Właśnie przed takim scenariuszem ostrzegł wszystkich Ziemian znany fizyk  Stephen Hawking, który stwierdził, że wiele z planetoid zagraża naszej cywilizacji, a co najgorsze nikt z polityków, czy naukowców zupełnie się tym nie przejmuje – jakby udawali, że nie ma żadnego problemu. Co więcej  Hawking twierdzi, że na chwile obecną nie dysponujemy urządzeniami, które pozwolą nam wykryć mniejsze asteroidy, które są wstanie zniszczyć duże miasto, wywołać potężne fale lub uczynić mroczniejsze rzeczy.

Jeszcze bardziej przerażający jest fakt, że jedynie 15-20 %  planetoid jest na tyle dużych, że jesteśmy wstanie je wykryć dopóki nie będą na bardzo bliską odległość od Ziemi, co oznacza, że nie mamy pojęcia o około 80 % planetoid, które mogą już teraz lecieć w naszym kierunku… Co ciekawe ostatnio opublikowane nagranie z Niemiec może dowodzić, że zbliża się coś niepokojącego co może mieć związek z globalnymi wydarzeniami… Te tajemnicze słowa padły w parlamencie w Niemczech i do tej pory nie wiadomo jak je rozumieć. Czyżby polityk wiedział dużo więcej niż sądzimy i wygadał się…? Tajemnicze nagranie wywołało bardzo dużo komentarzy i emocji.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment