Szokujące nagranie ataku ducha!? Ta dziewczyna jest przerażona….

Duchy. Wyrośliśmy w przekonaniu, że jeśli te istoty istnieją to z pewnością mają jakieś złe zamiary i chcą zrobić nam krzywdę lub po prostu w jakiś sposób pobawić się naszym kosztem. Wielu specjalistów z dziedziny parapsychologii stara się, jednak nam wyjaśnić, że nie wszystkie duchy są złe, a czasami nagłe spadające szklanki, czy dziwne odgłosy nie są sposobem na wystraszenie nas, ale próbą komunikacji z nami w jakimś konkretnym celu.

To wyjaśnienie sprawdza się bardzo dobrze – choć specjaliści podkreślają, że duchy są wbrew pozorom bardzo podobne do nas i czasami swój ból, czy samotność próbują odreagować na żyjących. Tak właśnie bardzo możliwe było w przypadku kobiety, która całkiem spokojnie siedziała w sali w Malezyjskim hotelu i nagle można odnieść wrażenie, że całe pomieszczenie sprzeciwiło się wobec niej i postanowiło ją zaatakować.

Widać, że dziewczyna jest całkowicie przerażona i w pewnej chwili próbując uciekać przewraca się i traci przytomność. To nie przeszkadza, jednak niewidzialnej istocie w dalszym robieniu zamieszania. Co sądzicie o filmiku? To faktycznie prawdziwe ujęcie mściwego ducha lub innej niematerialnej istoty, a może coś, co da się logicznie wyjaśnić?


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment