Zabrali go obcy – Pokazali mu, że coś niezwykłego zbliża się do Ziemi “Przed nami wielkie zmiany, musimy być na to gotowi”

Wszystkich tajemnic Ziemi z pewnością nie poznamy nigdy, ale wiele z nich odkrywa się przed nami. Czasem za pomocą badań naukowych, czasem za pomocą przypadku, a czasem o wiele bardziej niezwykłych możliwości. Ten człowiek twierdzi, że przypadkiem ujrzał tajemniczą wiązkę światła z nieba.

To coś świeciło mocniej niż Księżyc i Gwiazdy. Ten blask był potężny, ale w pewnej chwili stało się coś dziwnego. Ten człowiek poczuł, że unosi się w powietrzu i już po pewnym czasie znalazł się w niezwykłym pomieszczeniu. Nie był jednak sam i wiele się stało zanim ujrzał niezwykłą istotę. Istotę, która była przedstawicielem obcej cywilizacji, która wyprzedza nasz świat o możliwości, których nawet nie możemy sobie wyobrazić

Wtedy obcy wyznał mu, że nie może ufać światu pieniędzy, bankom bo one będą wszystko niszczyć. Miał też przeżyć wtedy niezwykłą podróż do miejsca, o którym zawsze marzył. Usłyszał też co nadchodzi do Ziemi. Wszystko o tym w nagraniu poniżej. Naprawdę warto zobaczy, bo to co ujrzał i przeżył ten człowiek jest fascynujące:

Author: administrator

Share This Post On