Tajemnicze karty Economist przepowiadają na rok 2017 szokujące wydarzenia!

Jakiś czas temu w jednym z filmów o przepowiedniach na rok 2017 informowaliśmy Was iż niezależny polityczny tygodnik o nazwie The Economist opublikował bardzo zastanawiającą okładkę z tajemniczymi kartami. Wtedy jednak tylko wspomnieliśmy o tym – W związku jednak z coraz większym zainteresowaniem tymi kartami warto przyjrzeć się tematowi znacznie bliżej i przeanalizować bardziej szczegółowo jego znaczenie. The Economist na okładce umieścił 8 kart tarota z przedziału Wielkich Arkanów, które mają rzekomo zapowiadać wydarzenia do których dojdzie w 2017 roku, a które z pewnością dla wielu z nas mogą być niewyobrażalne. Zapraszamy Was do zapoznania się z kartami, które być może zawierają prawdę dotyczące przyszłości i roku 2017. Pierwszą z nich jest:

Karta Wieży

Wieża w Tarocie wiąże się ze zniszczeniem, cierpieniem i ciągiem ciężkich zdarzeń. Interpretacja Economist ma podobno mieć związek z rozłączeniem chrześcijan na świecie – tych na bardziej radykalnych i tych mniej. Czyżby w Watykanie szykowała się jakaś rewolucja i podzielnie, które na zawsze zmienią religię chrześcijańską? Pytanie tylko kto i w jakich okolicznościach do tego doprowadzi, a także co go do tego skłoni?  Kartka, która wisi na środku wieży przywołuje nam sytuację podziału chrześcijaństwa przez  Marcina Lutra, który na drzwiach Kościoła przybił broszurę ze swoimi przemyśleniami względem wiary i roli Kościoła.

Karta Świat

Według wielu interpretacji karta ta ma oznaczać tajne stowarzyszenie Illuminatów, których kontrola i siła objawia się w niemalże każdym aspekcie życia – Co mają symbolizować ukazane na obrazku maski symbolizujące teatr  ukazujące przemysł rozrywkowy, obraz który oznacza ogólnie pojętą sztukę, czy też właśnie budowle, które w sporej części zostały stworzone przez masonów. Nad tymi wszystkimi aspektami roztacza się blask, który w symbolu Illuminati wyłania się z wszystko widzącego oka i oznacza kontrolę wszystkiego.

Karta Pustelnika

W Tarocie ta karta zawsze oznacza samotność i potrzebę zastanowienia się nad rzeczywistością i samym sobą. Karta ta w tygodniku The Economist może jednak mieć podobne jak i zupełnie inne znaczenie. Niektórzy twierdzą, że jest to pewnego rodzaju wskazówka by starać się trzymać z daleka od wszelkiego rodzaju strajków, czy propagandy której w 2017 roku ma być coraz więcej. Inni łączą jednak postać Pustelnika znowu z Illuminatami, którzy po cichu obserwują jak ludzie sami się niszczą wyszukując coraz więcej różnic by dzielić się i atakować nawzajem. Czy to My ludzie doprowadzimy do tragedii w 2017 roku?

 

Karta Sądu

Informacja o wygranej przez Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich jednych zaskoczyła, inni się tego spodziewali, natomiast nie brakuje i takich, którzy zaraegowali na nią prawdziwym lękiem i strachem o przyszłość. Nic więc dziwnego, że tygodnik umieścił w swoim Tarocie kartę z Trumpem. Ma ona podobno oznaczać  złudną potęgę mężczyzny i obietnice, które złożył, a których nie spełni, bowiem okaże się osobą, która będzie oszukiwała. Mają to ukazywać królewskie symbole jakie trzyma w dłoni Trump, a także fakt że na Planecie Ziemia siedzi na fladze – jakby zupełnie nic dla niego nie znaczyła. Niektórzy łączą to także z chorymi zapędami jakie w stosunku do USA i reszty świata ma Trump, a które mogą skończyć się czymś wręcz tragicznym, czego ludzie szybko nie zapomną. Jak myślicie o co może chodzić?

Karta Śmierci

Tą kartę każda nawet zupełnie nie wiedząca nic o Tarocie osoba widziała choćby na filmach. To na nich w końcu jakaś podstarzała i lekko przerażająca wróżka ukazuje tarotowy wizerunek śmierci swoim klientom, by zapowiedzieć, że czeka ich straszliwy i pełny mroku los, który skończy się śmiercią. Rzeczywistość jednak jak zawsze niewiele ma wspólnego z filmem i warto wspomnieć, że w Tarocie karta Śmierci bardzo rzadko, jeśli w ogóle oznacza fizyczną śmierć – częściej jednak wiąże się z ciężkimi i bardzo trudnymi do zniesienia wydarzeniami, których choć przejście będzie prawdziwą torturą to, jednak ostatecznie przyniesie to dla nas dużo korzyści i prawdziwą dobrą zmianę. Karta Śmierci w tygodniku The Economist ma zawierać wiele ciekawych symboli jak np. komary które mogą wiązać się z epidemią wirusa Zika, która według wielu opinii była wyłącznie wymyślonym tworem przez rządy które mają straszyć i kontrolować ciemne społeczeństwo. Karta zawiera także martwą rybę, która umarła z powodu braku wody – Czyżby na rok 2017 planowane jest zmniejszenie ilości wody na Ziemi i susza? Ciężko nie zauważyć także ogromnego nuklearnego grzyba, który może symbolizować prawdziwą, niszczącą wojnę jądrową, której skutki będą przerażające. Słońce które znajduje się na karcie ma natomiast zapowiadać jednak że wszystkie te katastrofy są potrzebne i mają zmienią nasz świat na lepsze.

Karta Maga

Ta karta ukazuje potężną osobę, która dzięki drukarce 3D i podłączonemu do swojego umysłu urządzeniu tworzy coś, zupełnie jakby robiła to za pomocą magii. Karta ta według wielu interpretacji ma przedstawić łatwe rozwiązania różnych spraw. Niektórzy łączą to z przeniesieniem się ludzi do świata wirtualnego, co obserwujemy już od wielu lat. Coraz większe tempo życia i strach ma sprawiać, że ludzie będą bali się zwykłego życia i zapragną spełnić swoje najskrytsze marzenia, co będzie najłatwiejsze za pomocą cyfrowego wymiaru w którym żadne ograniczenia, czy nakazy nie będą istniały. Czyżby miało to oznaczać, że niedługo aspekty dzisiejszego świata jak rodzina, miłość i przyjaźń miałyby się zakończyć na rzecz komputerów bez uczuć. Wiele osób wiąże tą kartę z szybkimi zmianami jakie mają dosięgnąć branży technologicznej, dotyczące być może sztucznej inteligencji lub jeszcze bardziej szokujących rzeczy.

Karta koło fortuny

To bez wątpienia najbardziej życiowa z kart Tarota, bowiem oznacza ona istotą życia, czyli ciągłą zmianę i przemianę. W życiu nie mam nic pewnego, a tym bardziej wiecznego o czym właśnie informuje nas ta karta. Obraz z tygodnika The Economist ukazuje dość szokujące zdarzenie. Przedstawia jak  Marine Le Pen (francuska pani polityk), holenderski polityk  Geert Wilders i kanclerz Niemiec Angela Merkel są przywiązani do Koła. Zarówno panią Marine jak i pana Geerta łączy dość spora niechęć do islamu i pomysłu przyjmowania uchodźców, co z pewnością odróżnia ich od pani Merkel. Warto zwrócić uwagę, że to właśnie w kierunku kanclerz Niemiec przedstawiona jest ciemna chmura z błyskawicą,co może oznaczać upadek kobiety i koniec kariery. Czyżby rok 2017 był okresem, gdy Europa stwierdzi, że uchodźcy nie  mogą dalej tu przebywać i pora znaleźć im nowy dom. Co o tym sądzicie?

Karta Gwiazdy

Gwiazda to w Tarocie energia nadziei, co z pewnością dodaje nam siły i potęgi, że warto zmieniać nasz los. W obrazku  z The Economist w tytułowych gwiazdach umieszczone są twarze, które jednak nie łatwo rozpoznać. Niektórzy sądzą, że jedna z nich jest Lady Gaga, która trzeba przyznać od pewnego czasu bardzo się zmieniła rezygnując z kontrowersyjnego wizerunku i muzyki na rzecz bardziej stonowanego stylu i mniej tanecznych utworów twierdząc, także że przybliżyła się do Boga. Czyżby postawa piosenkarki była tylko początkiem zmian, które czekaj wiele innych gwiazd?

Co sądzicie o kartach jakie przedstawił na okładce tygodnik Economist? Jak interpretujecie ich przekaz i znaczenie dla ludzi i świata? Czy według Was rok 2017 będzie pozytywnym, czy wręcz przeciwnie bardzo negatywnym okresem? Warto także wspomnieć, że należy pamiętać że pomimo przepowiedni to jednak tylko i wyłącznie My mamy wpływ na swój los i możemy go zmieniać, przywołując zarówno pozytywne jak i negatywne zmiany.

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment