Obserwatorium Watykańskie Odnalazło Dziwną Planetę! Ujawnili zdjęcie NIBIRU? (Nagranie)

Prawdy na temat kosmitów ludzie poszukują w wielu sferach – Na niebie, w opisach Starożytnych kultur, w badaniach NASA, ale być może prawda jest bliżej niż sądzimy. Ten tajemniczy przedmiot nie tylko ujawnia co żyje wewnątrz Ziemi, ale może wskazywać że część ludzi na Ziemi od dawna zna tajemnice tych istot i wie kim są i jakie są ich kolejne plany.

Czy prawda na temat Nibiru i obcych może być bliżej niż sądzimy? Oczywiście wszystko zależy od interpretacji, natomiast niektóre zapisy tej tajemniczej księgi aż za bardzo kojarzą się z obcymi. To niezwykłe sprawa, tym bardziej że ta księga jest też mocno związana z Polską.

Czy to kwestia tajemniczej planety zwanej jako Nibiru o której pisało wielu badaczy UFO? Czy obce cywilizacje zwane jako Anunnaki powrócą? Kto wie, ale warto czytać i analizować, bo być może prawda na temat kosmitów jest bliżej niż nam się wydaje! Czy prawda o istotach, które mają żyć pod Ziemią jest już znana od dawna i co więcej jest dosłownie na wyciągnięcie ręki? To nagranie zadziwia. Sami zobaczcie

Author: administrator

Share This Post On