SZ0KUJĄCA przemiana Królowej Elżbiety w telewizji – Nagranie niepokoi

Czy nadprzyrodzone zjawiska to fakty? Oczywiście niestety nauka raczej rzadko zajmuje się tym tematem (przynajmniej oficjalnie), ale nie można nie zauważyć że trwało wiele prac jeśli chodzi o wykorzystanie zdolności paranormalnych jak jasnowidzenie, czy telepatia.

Wiele osób stawia również temat religii jako dowodu na istnienie zjawisk paranormalnych. Chodzi tu konkretnie o cuda, które są związane z wierzeniami jak cud w Fatimie albo też cud w hinduizmie kiedy figury piły płyn. Czy były to rzeczywiście zjawiska paranormalne? Czy to wydarzenie dowodzi, że paranormalny świat istnieje?

Coraz głośniej jest na temat niezwykłych teorii dotyczących ludzi gadów. Czy te istoty rzeczywiście istnieją? Wiele osób tak uważa, a jednak ciężko o dowody. Jednak ten człowiek nagrał coś zastanawiającego. Jego relacja jest mroczna i pełna niezwykłych zdarzeń, jednak ma kilka zastanawiających materiałów, które mogą to wszystko potwierdzać. Czy na Ziemi do lat są istoty gadzie? Tym bardziej to nagranie królowej Elżbiety tak bardzo zadziwia?

Author: administrator

Share This Post On