Nadprzyrodzone zjawisko na Marszu Niepodległości? To zdjęcie SZ0KUJE (Nagranie)

Witajcie dziś w odcinku przedstawimy Wam trochę tajemniczych nagrań i zdjęć. Wiele osób uważa, że przedstawiają one paranormalne, nadprzyrodzone zjawiska. Będą m.in. nagrania duchów, ale też świetlistego obiektu, który pojawia się na niebie. Będzie też niezwykłe ujęcie z Polski. Czy na Marszu Niepodległości objawiło się coś niesamowitego?

Dziś Wielkie Święto dla Polski. Otóż dziś rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Polacy świętują fakt odzyskania wolności więc nic dziwnego, że to święto kojarzy nam się głównie z zabawą, radością i szczęściem. Oczywiście teoretycznie powinno to być święto pełne radości, ale czy w tym roku jest podobnie? Jesteśmy po bardzo trudnych wydarzeniach. Najpierw tajemnicze zaburzenie, które zatrzymało cały świat i sprawiło, że wielu z nas straciło życie, a nawet zdrowie. Często na skutek tego, że po prostu brakowało dostępu do służby zdrowia. Potem doszły mroczne wydarzenia wywołane przez R0SJĘ. Poza tym coraz częstsze problemy z inflacją i wiele politycznych rozgrywek i niepewności. Czy więc pomimo tego wszystkiego powinnyśmy się cieszyć Dniem Niepodległości?

To oczywiście każdy musi sam sobie odpowiedzieć, ale tym bardziej warto wspomnieć o niezwykłym wydarzeniu jakie miało miejsce w czasie jednego z Marszy Niepodległości. Przypadkowo zauważono tam nie jedną a dwie tajemnicze istoty. Mogą to być jakieś symbole dla Polaków, ale mogą to być też jakieś paranormalne byty. W każdym razie, czy możemy tu mówić o przypadku. Kto wie, ale czy na jednym ujęciu można uchwycić aż dwa niezwykłe przypadki. Niektórzy sądzą, że to duchy, ale są i tacy, którzy uważają, że jakieś istoty z góry dają nam znak np. Bóg albo inne istoty czuwające nad światem. W każdym razie na Marszu Niepodległości…

Author: administrator

Share This Post On