Starożytni Egipcjanie widzieli Kosmitów! NASA ujawniło dziwny film

Ile Starożytni Egipcjanie wiedzieli jeśli chodzi o Kosmos i jego tajemnice? Oczywiście wiele osób mówi, że po prostu mieli swoje wierzenia, które nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdą! Ale to nie jest do końca tak… Choćby Nikola Tesla wiele wiedział w temacie piramid i twierdził, że to nie tylko zwykłe konstrukcje, ale kryje się w nich niezwykła energia. Energia, którą Tesla chciał użyć by pomóc całemu światu, ale niestety przeszkodzono mu w tym.

Tym bardziej tyle emocji wzbudziło to nagranie które łączy się z pewnym odkryciem. Od dawna wiadomo, że wśród Egipcjan były osoby które miały nienaturalnie wydłużone głowy. I oczywiste jest, że wiele z tych przypadków to nienaturalny efekt wpływania ludzi na ludzi przez naprawdę mroczne praktyki, ale nie wszystkie. Wszystko pokazuje analiza DNA ludzi z cywilizacji Paracas. Naukowcy zauważyli w ich genach tajemnicze zmiany, które wskazują że jest to zupełnie nowy gatunek człowieka.

Co więcej eksperci są nawet pewni, że ten gatunek człowieka jest tak bardzo różny od nas którzy żyjemy współcześnie, że nawet nie ma możliwości by była szansa na potomków aktualnych ludzi z tym tajemniczym gatunkiem człowieka. A może ten nowy gatunek człowieka to istota, która powstała przez mieszkańców Starożytnego Egiptu którzy byli w związkach z istotami, które przybyły z gwiazd. Czymkolwiek one były – bogami lub kosmitami, a może jednym i drugim. To nagranie naprawdę zadziwia? Co podczas transmisji NASA zostało ukazane?

Author: administrator

Share This Post On