Przepowiednie Jackowskiego na 2016 rok dla Polski: krwawy czerwiec, Światowe Dni Młodzieży i zamieszki…

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia, jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów, który ma na swoim koncie wiele pozytywnie przeprowadzonych wizji, wykonywanych na zlecenie, czy to policji, czy osób prywatnych. Pomimo tak wielu osiągnięć wciąż nie brakuje, jednak osób, które kategorycznie zaprzeczają przepowiedniom mężczyzny, a wręcz nawet twierdzą, że jest On zwykłym oszustem. A jaka jest prawda?

Pan Jackowski jakiś czas temu w mediach wypowiedział się na temat naszego kraju i przyszłości, jaka czeka go w 2016 roku. Wizjoner opowiedział m.in. o przerażającym wydarzeniu, które zagrozi Polsce zamieszkami, a które może być wywołane przez postanowienia rządu. Opowiedział również o Pawle Kukizie, czyli aktualnym członku Parlamentu, którego poglądy mogą być niezwykle chwiejne przez co wszelkie układy z nim będą niezwykle niebezpieczne. W kolejnym nagraniu Pan Jackowski porusza też kwestię zdrowia Jarosława Kaczyńskiego, jak również wspomina dość skrupulatnie postać Lecha Wałęsy i wszelkich kontrowersji, które ostatnio się wokół niego wydarzyły. W pewnej chwili wspomina, nawet o niebezpieczeństwie, które mu niedługo grozi. W poniższym  materiale natomiast padają słowa: Krwawy Czerwiec w Europie i jasnowidz wspomina, że wszystko to skleja Mu się ze Światowymi Dniami Młodzieży w Polsce, które jednak mają odbyć się dopiero pod koniec lipca! Czyżby czekało nas jeszcze więcej zamachów, niż dwa, czy trzy, o których mówi Jackowski?

Co sądzicie o wypowiedziach Krzysztofa Jackowskiego? Wierzycie w jego przepowiednie, czy może raczej traktujecie je jako wyssane z palca bajeczki, które niewiele mają wspólnego z prawdą? Myślicie, że naprawdę podczas Światowych Dni Młodzieży 2016 może odbyć się coś przerażającego, co zagrozi życiu zgromadzonym tam ludzi?

Author: administrator

Share This Post On

19 komentarzy

 1. Krwawego czerwca w Europie też się spodziewam.
  Polsce jednak nie grozi.
  Przepowiednie mi też się trafiały i wielu ludzi je pamięta.
  Zawsze były trafne.
  Ale swoich przeczuć nie lubię głosić wszem i wobec, bo umiejąc coś przewidzieć, można również wpłynąć na pozytywny rozwój wypadków, pod warunkiem, że nie zatwierdza się tych złych słowem!

 2. CZĘŚĆ PRZEPOWIEDNI SIĘ SPRAWDZIŁO…NATOMIAST PRZEPOWIEDNIA Z 15.12.2014 R ..DOTYCZĄCA WYBORÓW PREZYDENTA SIĘ NIE NIE SPRAWDZIŁA.. JACKOWSKI TWIERDZIŁ ..ŻE PREZYDENT KTÓRY ZOSTANIE WYBRANY,,BĘDZIE RZĄDZIŁ TYLKO DO KOŃCA 2015ROKU.

 3. sledzę przepowiednie P Jackowskiego skrupulatnie i stwierdzam ze się super sprawdzają /są wyjątki ze nie.ale wszystko można zmienić mentalnie/pozdrawiam

 4. Jak ktoś dobrze wysnuwa wnioski to wie ,że ludźmi można manipulować.A pewne fakty ludzie którzy samodzielnie potrafią myśleć przewidzą.Nie jest też tajemnicą,że pewne niekorzystne lub groźne wypadki tym co to jest na rękę mogą sami sprowokować.

 5. Nie musimy wierzyc w jasnowidza ale prosze posluchajcie t’en czlowiek ma duza wiedze. I Jesli ostrzega mysle ze moze miec racje. Osobiscie doswiadczylam strachu w obliczu terrorystow a im sie niestety nie podobaja katolicy.zwlaszcza praktykujacy,nie mam zamiaru zastraszac ale mlodziez moze pojechac do vatykanu np….

 6. POMIMO PRZEPOWIEDNIOM O PRZERAŻAJĄCYM WYDARZENIU,KTÓRE MOŻE ZAGROZIĆ POLSCE ZAMIESZKAMI. POD KONIEC LIPCA. ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY. MOŻNA RÓWNIEŻ I TRZEBA WPŁYNĄĆ NA CZUJNOŚĆ I ZACHOWAĆ WIELKĄ OSTROŻNOŚĆ.A PALEC BOŻY NAM W TYM POMOŻE . JA MOCNO WIERZĘ W PRZESŁANIE..

 7. Brednie a nie przepowiednie, Już w 2012 roku miał być koniec świata. głupota jakich mało. A to ,że mogą być zamachy w Europie czy kataklizmy pogodowe to sami wiemy bez jakiegoś tam Jackowskiego.

 8. Jeśli ktoś wierzy w Boga, to nie ma prawa wierzyć jasnowidzom, bo Biblia wyraźnie tego zabrania. Jeśli jest niewierzący, to tym bardziej nie będzie wierzył w takie bzdury, tylko w rzeczy udowodnione naukowo.

 9. Czytajcie ze zrozumieniem! Pisze o krwawym czerwcu a pozniej SDM. Łączy to w sposób oczywisty, jako ten sam ciągle temat zamachy isis.

Submit a Comment