2024 to Najgorszy Rok – Jackowski miał Wizję POLSKI i nie tylko… (NAGRANIE)

Krzysztof Jackowski to jeden z niewielu wizjonerów, któremu faktycznie ufa masa osób! Mężczyzna słynie z wielu sukcesów jeśli chodzi o pomaganie policji w poszukiwaniu zaginionych osób i rzeczywiście ma mieć na tym polu bardzo pozytywne wyniki.

Jasnowidz stwierdził, że np. w 2017 roku rozpocznie się proces dzielenia się państw Unii Europejskiej. Bardzo możliwe, że będziemy mieć do czynienia z nagłym referendum. Będzie to ratunek dla wszelkich silnych krajów Unii, natomiast dużo gorzej zakończy się to dla tych  dopiero wschodzących, czyli np. Polski! Niewiele to jednak da, a Unia Europejska niestety i tak z czasem rozpadnie się całkowicie… Pozostaje tylko pytanie, czy całkowity koniec Unii będzie miał miejsce w tym roku, czy jednak trochę później – jednak już można zauważyć, że już teraz Unia ma się coraz gorzej.

A co Jackowski ujrzał jeśli chodzi o rok 2024. Co ciekawe bardzo dużo ujawnił na temat Polski dla której ten rok ma być naprawdę trudny. Resztę świata czekają jednak wcale nie mniejsze problemy. Przepowiednie Jackowskiego na 2024 rok znajdziesz w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment