DNA tego człowieka nie jest w pełni ludzkie – Naukowcy nie potrafią wyjaśnić jego pochodzenia. Czy odkryto kosmitę?

Ile wie Watykan jeśli chodzi o temat kosmitów? Kilka razy poruszano już tam sprawę obcych cywilizacji a jednak nigdy nie zajęto się tematem na poważniej, przynajmniej nigdy oficjalnie…Kim naprawdę był Jezus Chrystus? Skąd wzięły się jego tajemnicze zdolności? Czy naprawdę był istotą wyższą, która zmieniła nasz świat na zawsze i sprawiła, że ludzie mają szansę żyć wiecznie w przyszłym świecie? To naprawdę pytania, które są zastanawiające i niesamowite.

O tym wszystkim mówią tajemnicze zwoje Jezusa. To one głoszą niezwykłe informacje o tym jak wyglądały ostatnie chwile Jezusa i jaką istotą był naprawdę? Wiele z tych słów naprawdę zadziwia, bo pokazuje wydarzenia znane z Biblii trochę z innej perspektywy i innego widzenia. Naprawdę nie każdy jest gotów na te słowa…

One też dotyczą Watykanu. Najpewniej Watykan zna tą wiedzę i wie o wszystkim od dawna, ale z jakiegoś powodu to przed nami ukrywa. Tajemnica tego człowieka dotąd szokuje. Skąd jego DNA i dlaczego ten człowiek miał nie w pełni ludzki kod? Czyżby był kimś więcej niż tylko człowiekiem…? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On