Papież Franciszek wyznaje: Piekło nie istnieje! Jego słowa zszokowały świat! (NAGRANIE)

/>Papież Franciszek jest postacią, która budzi mnóstwo kontrowersji. Jedni go cenią, a inni uważają wręcz za Antychrysta. Głośno było już o zmianie Papieża w modlitwie Ojcze Nasz, czy też o słowach duchownego o Jezusie, który stał się wężem, grzechem! Wiele osób zarzuca Papieżowi też, że jego zachęcanie do przyjęcia uchodźców sprowadzi na Kościół zniszczenie i śmierć. Tym razem znowu Ojciec Święty wyznał coś, co może zszokować wielu ludzi…

W rozmowie z ateistą Eugenio Scalfari 93-letnim włoskim dziennikarzem dla gazety La Reppublica Papież Franciszek stwierdził iż piekło nie istnieje! Dziennikarz zapytał się Franciszka, gdzie idą duszę po śmierci na co Ojciec Święty odpowiedział iż: Dusze nie są karane! Ci którzy żałują otrzymają przebaczenie, niestety są i tacy którzy nie żałują za to iż popełniłi pewne przerażające czyny i wtedy dusza zwyczajnie zostaje zniszczona i znika.
Co o tym sądzicie? Czy słowa Franciszka są według Was słuszne? A może dziennikarz źle zrozumiał słowa Ojca Świętego? Jakie macie zdanie na temat Papieża?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment