Papież Franciszek wyznał, że zmieni modlitwę Ojcze Nasz! Spełnia się przerażająca przepowiednia? (NAGRANIE)

Nie jest tajemnicą, że postać Papieża Franciszka cieszy się wieloma kontrowersjami – Jedni go chwalą i twierdzą, że jest świetnym Papieżem, a inni wręcz przeciwnie uważają go nawet za Antychrysta, który dąży do zniszczenia Kościoła. Tym razem Papież ma zamiar zrobić coś, co znowu nie wszystkim się spodoba…

Aby poznać szokujące fakty dotyczące przepowiedni o Papieżu obejrzyj nagranie poniżej:


Papież Franciszek ma w planach wziąć się za jedną z najbardziej znanych modlitw chrześcijan, a mianowicie……oczywiście Ojcze Nasz, którą Biblia wspomina jako przekazaną przez samego Jezusa.Chodzi tu o konkretnie o fragment „I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego”. Według Głowy Kościoła katolickiego te słowa wynikają ze złego tłumaczenia i co więcej wskazywałyby, że Bóg jest Szatanem, bo to przecież Szatan sprowadza na nas pokusy. Wręcz przeciwnie Bóg nam pomaga. Według Franciszka słowo peirasmos, które zostało przetłumaczone jako wodzić na pokuszenie powinno być przekazane jako poddawać próbie.

Oczywiście informacja spotkała się z wieloma kontrowersjami od ludzi, którzy są pewni, że to kolejna próba Papieża by spłycić wiarę katolicką i w jakiś sposób ją osłabić. Znalazły się wypowiedzi iż Papież chce doporowadzić do schizmy i specjalnie skłóca wyznawców np. co do przyjmowania uchodźców, czy właśnie zmieniania słów tak znanej modlitwy jak Ojcze Nasz. Do tego coraz więcej ludzi jest pewnych, że Franciszek jest zapowiedzianym papieżem z przepowiedni Franciszka z Asyżu mówiącej o Papieżu niszczycielu, który doprowadzi do rozłamów i zniszczeń. Pełną przepowiednie Franciszka z Asyżu znajdzicie w filmiku poniżej.

A, Wy co o tym  sądzicie? Czy według Was zmiana fragmentu  modlitwy to dobry krok, czy wręcz przeciwnie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.