Tajemnicze słowa szefa NASA na temat Kosmitów – Czy zbliża się ujawnienie Istot Pozaziemskich? (NAGRANIE)

NASA od lat, szuka w kosmosie życia i próbuje odkryć tajemnice planet, gwiazd i galaktyk. Wiele osób uważa, że agencja kosmiczna wie dużo więcej na temat pozaziemskich cywilizacji niż się do tego przyznaje. Czy NASA może ukrywać istnienie obcych cywilizacji? Warto zwrócić uwagę na słowa szefa NASA, który wzbudził niemałe emocje poruszając temat cywilizacji z innych planet i UFO. Jego wypowiedź spotkała się z licznymi komentarzami na całym świecie.

Czy NASA powoli szykuje się do ogłoszenia istnienia iż poza Ziemią istnieją istoty inteligentne co najmniej tak jak my lub nawet bardziej! Ta wypowiedź z pewnością przejdzie do historii! Liczne komentarze na temat tego, że NASA może szykować ujawnienie obcych naprawdę są poparte sporymi poszlakami, bo dotąd nie były tak wprost wypowiedzi od NASA.

Za nami trudny czas. Czy jednak okres niezwykłych zdarzeń, przemian dopiero się zaczyna? Czy już za kilka lat będziemy żyli w świecie gdzie ludzie i pozaziemskie cywilizacje będą żyli obok siebie. Pełna słowa szefa NASA w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On