Archeolodzy odkryli Grobowiec, który ujawnia tajemnice Kosmitów! (NAGRANIE)

Wiele osób zastanawia się czy pozaziemskie istoty istnieją i jeśli tak kim są i gdzie się znajdują? Myślał o pozaziemskich istotach z góry myślimy o zielonych kosmitach. A przecież takie istoty jak duchy lub Anioły również są pozaziemskimi istotami i kto wie, czy nie są z innej planety. Anioły są niezwykłymi istotami. Biblia wiele razy je opisuje. To jeden z Aniołów miał wyznać Maryi, że to ona została wybrana na tą dzięki której przyjdzie na świat Jezus.

Czy jednak opowieści o istotach anielskich mogą mieć więcej wspólnego z pozaziemskimi istotami niż nam się wydaje? Kto wie – tym bardziej, że odkrycie archeologów może dowodzić, że za religiami świata kryje się coś zupełnie innego niż duchowość i paranormalne zjawiska? Czy to stworzenia pozaziemskie stworzyły religię?

Niezwykłe odkrycie dla wielu jest niepokojące, ale bezpośrednio wiąże się z wydarzeniami w Watykanie, ale może też odnieść się do tego, że to istoty pozaziemskie stworzyły religię by w pewien sposób na nas wpływać. Czy było to potrzebne? Być może bez tego byśmy się nie rozwinęli i nigdy nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy aktualnie. Czy prawda o Watykańskim Sekrecie zmieni wszystko? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On