Szymon Hołownia o Związkach Partnerskich – Ludzie są w SZOKU! (NAGRANIE)

Związki partnerskie były głośnym hasłem w kampanii Koalicji Obywatelskiej. Wiele osób głosując na nich miało nadzieję że wprowadzi do Polski tę tak potrzebną i ważną ustawę przez brak której ludzie którzy są że sobą nawet po kilkanaście lat w świetle prawa są dla siebie obcymi osobami i nie mają możliwości choćby w przypadku pobytu w placówce medycznej partnera lub partnerki poznać informacji na temat stanu ich zdrowia.

Nie mówiąc już o dziedziczeniu bez podatku jak to mogą robić małżonkowie w Polsce. Widać więc że taka ustawa jest potrzebna jednak słowa posła PSL odebrały wielu ludziom nadzieję. Jeden z posłów PSL w wywiadzie dla radia zet powiedział że nie jest zwolennikiem związków płciowych

Ta wypowiedź niestety nie dała nadziei wielu ludziom. Z drugiej strony warto pamiętać że nie każdy poseł PSL ma aż tak kontrowersyjne poglądy np lider PSl Władysław Kosiniak Kamysz ujawnił że jest za wprowadzeniem związków partnerskich. Teraz mocne zdanie wyraził też marszałek Szymon Hołownia który w wywiadzie dla Newsweek wprost powiedział. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On