Anioł ŚMlERCI nagrany na Koronacji Króla Karola – To Kostucha?

Odejście Królowej Elżbiety to wydarzenie, które wstrząsnęło całym światem. I choć królowa była już starszą kobietą i każdy się tego spodziewał to jednak dla całego świata było to spore zaskoczenie. Niektórzy wręcz uważają, że koniec królowej Elżbiety zapowiada nową erę i liczne przemiany. Warto wspomnieć, że odejście królowej wydarzyło się w czasie mrocznych wydarzeń w Ukrainie i wiele osób uważa, że te wydarzenia mogą wypłynąć na resztę Europy. Czy tak będzie?

A może wydarzenia te stanowią jakiś wyższy plan, jakiś ważny przekaz dla świata i może są początkiem czegoś ważnego? Może o tym świadczyć bardzo dziwne wydarzenie jakie miało miejsce podczas dzisiejszej koronacji króla? Cały świat obserwując wydarzenia z koronacji mógł wypatrzyć coś zaskakującego, co zostało skomentowane jako przypadek??

Czy na pewno był to przypadek? Koronacja była transmitowana praktycznie na całym świecie. Zwrócono uwagę na złotą karetę, niezwykłą powagę przyszłego króla, czy też zdecydowanie nieprzypadkowego ukrywanie jednego z członków królewskiej rodziny, który został wręcz wykluczony z klanu. To jednak niejedyne na co szczególnie zwrócono uwagę. Czy to paranormalne zjawisko? O tym w nagraniu niżej:

Author: administrator

Share This Post On