Jasnowidz ujawnia, że zaraz POLSKA będzie pod wodą (Nagranie)

Na Ziemi przez wieki były wiele zmian. Potop to jedna z najbardziej niezwykłych historii opisana w Biblii. Co ciekawe nie tylko Biblia wspomina o tym mrocznym wydarzeniu. Podobne historie pojawiają się i u Sumerów , Greków, Majów, Azteków i wielu innych cywilizacjach. W każdej z nich potop jednak dotyczy innych bogów. W Grecji potop został zesłany przez Zeusa, który nie potrafił wybaczyć człowiekowi, że dal mu do jedzenie mięsa stworzone z człowieka. Potop przetrwałą tylko garstka ludzi.

Niektórzy schronili się w wysokich górach, a część przetrwała tylko dzięki pomocy Boga Prometeusza, który poradził im by stworzyli specjalną łódź. Pełnej wersji historii o potopie jeśli chodzi o Sumerów niestety nie poznamy, a to dlatego, że przepadła część tabliczki na której była opisana. To dlatego właściwie zupełnie nie wiadomo dlaczego bogowie postanowili przywołać potop, choć wiadome jest, że część bogów bardzo żałowała sprowadzenia potęgi wód na Ziemię.

Potop to niezwykłe wydarzenie, które miało na zawsze zmienić Ziemię. Ale co stało się z Arką? Od dawna wiele osób poszukuje tego niezwykłego statku, który sprawił, że ludzie i zwierzęta dalej istnieją. Ten człowiek osiągnął stan w którym był wstanie zajrzeć w przyszłości. I ujrzał, co stanie się w Polsce? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On