Przybył Z Przyszłości – Twierdzi, że Ludzie Zaraz Znikną…? (NAGRANIE)

Co nas czeka? Co przyniesie przyszłość i czy podróżowanie w czasie jest możliwe, nawet jeśli środowisko naukowe nie do końca jest o tym przekonane? Świat cały czas idzie do przodu i już zauważamy wiele zmian także w kwestii spożywanych posiłków. Świadomość ludzi rośnie, ale czy zawsze ma to tylko dobre skutki? Czy obce cywilizacje także spożywają to co ludzie w przyszłości? Najpewniej tak – zwłaszcza gdy patrzy się np. na przekazy

Ludzie będą się starali jak mogą przeciwstawiać tym praktykom, ale szanse będą marne. Na każdym kroku ktoś będzie słuchać nie tylko ich rozmów, ale nawet myśli. Technologia pójdzie tak bardzo do przodu, że szanse na zwykłą, szczerą rozmowę między dwojgiem ludzi będą właściwie żadne. To jednak nie tylko ludzie będą na nas wpływać bowiem już w 2028 roku nadejdzie coś na co wiele osób tak bardzo czeka. Otóż to właśnie w tym roku z nieba zejdą tajemnicze i bardzo potężne istoty, które będą dysponować niezwykłą technologią.

To będzie wszystko wyglądało jak w filmie, ale tak będzie. Pewnego dnia ujrzymy na niebie tajemnicze statki o bardzo różnym kształcie. To nie będą tylko spodki, ale koła, walce, trójkąty i krzyże. To będą niezwykłe maszyny, które będą wstanie manipulować swoim kształtem, swoim rozmiarem. Będą tak szybkie, że bez problemu prześcigną każdy statek na Ziemi. Obcy przyjdą z dobrymi zamiarami. Tak przynajmniej będą mówić i w pewnym sensie nawet to będzie prawda, ale niestety tylko po części. Ten człowiek ujawnił, co się zbliża… Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On