Starożytny Manuskrypt ujawnia, że religie to dzieło istot, które przybyły z gwiazd (NAGRANIE)

OJeśli podróże w czasie istnieją dlaczego nie pojawiają się w naszym wymiarze osoby z przyszłości? Ten argument często poruszają osoby, które uważają, że podróże w czasie to jest i zawsze będzie zwykła fikcja? A kto wie, czy właściwie podróżnicy w czasie nie pojawiają się wśród nas tylko pozostają nieznani lub mają technologię, by by pozostać niewidzialni lub zakamuflowani?

Czy ten człowiek podróżuje w czasie? Tajemniczy człowiek od pewnego czasu wzbudza wiele emocji i skrajnych komentarzy. Twierdzi bowiem, że jest podróżnikiem w czasie i pochodzi z czasów, które naprawdę zadziwiają. To świat, w którym nie ma bowiem innych ludzi i to nas czeka.

To jednak nie są tylko słowa bo na potwierdzenie ma i filmy z przyszłości. Wiele osób uważa, że nie są prawdziwe, ale jaka jest prawda? Czy jednak prawda o pozaziemskich cywilizacjach jest przed nami ukryta? Możliwe, bo ten dokument odkryty przez historyków naprawdę zadziwia? Czy opisuje wpływ istot pozaziemskich na Ziemię? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On