Podczas wywiadu NA ŻYWO kobieta rozpłynęła się w powietrzu!? Teleportacja?

Na lotnisku w Kopenhadze zarejestrowano materiał, na którym możemy zobaczyć na pierwszym planie wywiad z mężczyzną. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie także drugi plan, który zszokował odbiorców… 

Za mężczyzną widzimy dwie kobiety – jedna przejeżdża obok wózkiem bagażowym, natomiast drugą możemy zaobserwować stojącą praktycznie obok niej, z założonymi rękami. Po chwili, jednak staje się sytuacja, wręcz niezwykła, bowiem kobieta dosłownie rozpływa się w powietrzu, jakby nigdy jej tam nie było. Wiele osób do dziś drapie się po głowie i zastanawia, co stało się tego dnia lub co gorsza, kim była ta tajemnicza kobieta? Jedni uważają, że mógł to być przybysz z obcej cywilizacji, jednak nie brakuje też osób, które są przekonane że kobieta ta jest, jednym z podróżników w czasie, którzy co jakiś czas odwiedzają nasz świat i być może chcą nas przed czymś ostrzec.

A Wy co sądzicie? Myślicie, że materiał to sprytnie zmontowany fejk, czy może jest w tym coś więcej?

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

  1. Sądzę, że ruszyła dokładnie w tym samym czasie co kobieta z pierwszego planu i idzie tam, gdzie jeszcze wcześniej kobieta z plecakiem. Perspektywa obserwatora sprawia, że pozornie wygląda to jakby wyparowała.

Submit a Comment