Watykan Ujawnia Ostatnie Słowa Benedykta XVI – “To nadchodzi” (NAGRANIE)

Ile wie Watykan na temat tajemnic naszego świata? I choć nie jest łatwo i trwa inflacja każda stara się myśleć pozytywnie. Wiele osób uważa, że Watykan naprawdę sporo, choć trzymają to wszystko w sekrecie. Papież ten lubiany był nie tylko za swoją głęboką wiarę, ale tez ogromne poczucie humoru. Jan Paweł II miał być też prawdziwym dowodem na istnienie Boga.

Nie można też zapomnieć o sytuacji gdy papież prawie stracił swe życie, ale w ostatniej chwili Maryja miała mu pomóc i sprawić że papież nie odszedł z tego świata. Niektórzy też twierdzili, że papież miał też zdolność widzenia istot z drugiego świata, a nawet dar jasnowidzenia. Tym bardziej tyle emocji wywołuje te słowa papieża. Papież mówi to m.in. o opętaniu, końca naszego świata, antychryście i prawdzie o demonach i naszym świecie.

Watykan jest państwem znanym z religii ale nie można też ukrywać, że ma dostęp do ogromnych pieniędzy oraz że w swoich archiwach i nie tylko trzyma niezwykle drogie i bogato zdobione przedmioty jak np. biżuteria i dokumenty zabrane dawnym cywilizacjom i religiom.

Author: administrator

Share This Post On