Watykan Ujawnia Nagranie Cudu – Jezus OŻYŁ Na Mszy…? CUD

Watykan to zdecydowanie jedno z najbardziej rozbudzających wyobraźnie państw. To jedno z najmniejszych państw świata, a jednak równocześnie siedziba najwyższych władz największej na świecie chrześcijańskiej wspólnoty wyznaniowej – czyli katolicyzmu. Watykan to tajemnicze miejsce, bo choć to państwo bardzo katolickie to można odnaleźć w nim ogrom elementów z różnych religii.

Na placu Świętego Piotra w Watykanie stoi obelisk, czyli symbol egipskich bogów. Do budowy Watykanu użyto wielu elementów z innych wierzeń, a nawet świątyni innych bogów. Użyto np. fragmentów pogańskiej świątyni do budowy ołtarza w bazylice świętego Piotra. Warto też wspomnieć o jednym z nowych wydarzeń gdzie papież Franciszek przed ołtarzem w bazylice świętego Piotra umieścił figurę inkaskiej bogini ziemi Pachamama, którą symbolizuje smok.

To jednak nie wszystko – bo wystarczy wspomnieć o ostatniej aferze z szopką świąteczne w Watykanie odwołującą się do pozaziemskich cywilizacji. Nie mniej kontrowersyjnie jest z salą konferencyjną w Watykanie gdzie wiele osób zauważa postać węża. No właśnie Watykan ma wiele wspólnego z innymi wierzeniami. A jednak ten cud miał tam miejsce? Czy to cud ożywienia?

Author: administrator

Share This Post On