Do Ziemi zbliża się ASTEROIDA! W Polsce to nagranie nie zostało ujawnione

Nie można ukrywać, że ostatnie lata są naprawdę zaskakujące. Dzieje się wiele zła. Ludzie przez pewną przypadłość tracą życie, nie mają miejsc w placówkach. Z drugiej strony ludzie zaczęli się od siebie coraz bardziej odsuwać przez lęk że do nich też przyjdzie ta przypadłość od innej osoby. Straciliśmy wiele z naszej prywatności, naszych przywilejów, ludzie zaczęli być sortowani ze względu na lepszych i gorszych. A może to wszystko pójść jeszcze dalej.

Wiele osób pół żartem pół serio mawiało że brakuje nam jeszcze tylko lądowania kosmitów, bo ten czas jest tak zwariowany. A może ono nadchodzi… Przynajmniej tak sugeruje to nagranie. Nagranie, które nie zostało pokazane w Polsce i dostęp do niego jest bardzo ograniczony. Faktem jest jednak, że gdy je pokazano to wywołało to masę kontrowersji i wiele komentarzy na temat tego co właściwie nadchodzi.

Warto zobaczyć to nagranie. Dotyczy ono właśnie wydarzeń bardzo bliskich bo właśnie roku 2022. Wszystko jest ukazane w tonie spokojnym, delikatnym, ale gdy spojrzy się na to dokładnie naprawdę bardzo potrafi niepokoić. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On