„Ten samolot nie był z Ziemi” Na lotnisku w USA nagrano niezwykły widok

Samoloty, statki, samochody. To pojazdy, które kojarzą nam się tak naprawdę z jednym. Z transportem. Samolot do transportu lotniczego. Statek wodnego, a samochód po ziemi. A jednak świat idzie do przodu i te pojazdy stają się coraz bardziej niezwykłe np. Chińska firma w 2021 roku przekazała do wiadomości publicznej, że już za lata planuje wypuszczenie na rynek samochodów które będą latać. T

Ta wizja jest kojarzono raczej z kreskówką Jetsonowie, a jednak to staje się już rzeczywistością i kto wie co będzie dalej. Pojazdy zdobywają coraz to nowe gadżety, sztuczną inteligencję i w przyszłości mogą stać się czymś zupełnie innym. Warto też wspomnieć o tajemniczym Projekcie Filadelfia, który dotyczył tajnych prac nad niewidzialnością. Naukowcy próbowali wtedy stworzyć statek, który byłby zupełnie nie do wykrycia dla radarów i był niezastąpiony we wszelkich konfliktach.

A jednak coś poszło zupełnie nie tak, bo zamiast niewidzialność statek zyskał właściwości teleportacyjne i to nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. Razem ze statkiem na chwilę zniknęli tez ludzie z załogi. Gdy statek znowu się pojawił. Po pierwsze teleportował się w innym miejscu, a po drugie to co tam zobaczono było wręcz wyjętego z jakiegoś koszmarnego snu. Członkowie załogi mieli być częściowo połączeni ze statkiem. To musiał być zapadający na zawsze w pamięć widok. Czy jednak tak niezwykłe pojazdy naprawdę istnieją, a może będą istnieć w przyszłości, a może już teraz.

Author: administrator

Share This Post On