Podróżnik w czasie nagrany podczas meczu bokserskiego!? Nagranie podbija Internet!

Na temat podróży w czasie i rzekomych podróżników uchwyconych na zdjęciach, czy filmikach krąży w sieci wiele kontrowersji. Już niejednokrotnie ogromne emocje wzbudzały wśród ludzi materiały ukazujące zbyt nowocześnie jak na dane czasy ubranych mężczyzn, nagle rozpływające się w powietrzu osoby, czy ludzi posiadających urządzenia, które po prostu nie mogły istnieć w chwili nagrywania.

Czy są to podróżnicy w czasie? Możliwe, jednak w sieci krąży również jeszcze jedna straszliwa teoria, mające w pewien sposób wyjaśniać te dziwne przypadki. Mówi ona o grupie niezwykle bogatych i wpływowych ludzi, którzy potajemnie kierują światem i z zupełnie nieznanych źródeł – być może o okultystycznym podłożu czerpią informacje o przyszłości, dzięki czemu mogą wywoływać zamachy i siać nienawiść wśród zwykłych, szarych ludzi. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam niezwykłe nagranie, wykonane na meczu bokserskim w 1995 roku w czasie, jednej z walk Mike Tysona. Na początku na filmiku nie widzimy nic szczególnego, jednak gdy przyjrzymy się mu bliżej wypatrzymy mężczyznę, fotografującego mecz za pomocą urządzenia przypominającego współczesny smartfon, który przecież w tamtym czasie nie mógł istnieć. Pojawiła się nawet teoria mająca całkowicie obalić materiał, mówiąca o aparacie Casio QV-10, który dokładnie w rok wykonania filmu miał pojawić się na rynku. Nie wszyscy, jednak w nią uwierzyli bowiem zwraca się uwagę na niezwykle dziwny sposób trzymania aparatu przez mężczyznę – zupełnie nie jak typowy sprzęt fotograficzny, ale właśnie telefon komórkowy.

Co sądzicie? Czy nagranie naprawdę przedstawia podróżnika w czasie, czy może to jakiś zwykły zbieg okoliczności i coś co da się logicznie wyjaśnić? Jak zwykle czekamy na Wasze przemyślenia, opinie i wnioski, które pozwolą nam wspólnymi siłami rozwikłać tą dziwną zagadkę.

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

  1. W 1955 roku Mike Tyson nie mogl brac udzialu w walkach bokserskich, bo urodzil sie dopiero w 1966 roku..

Submit a Comment