Nostradamus w proroctwie ujawnił, kim naprawdę była Królowa Elżbieta (NAGRANIE)

W 1994 roku sporo emocji wśród osób interesujących się przepowiedniami i postacią Nostradamusa wzbudził tajemniczy rękopis podpisany jako Micheale de Nostradame. Rękopis został odszukany wśród zbiorów książek w Bibliotece Narodowej w Rzymie. W tajemniczej książce znajdują się liczne niepokojące rysunki, które zdaniem ekspertów mogą być dziełem syna Nostaradamusa, które były tworzone według wskazówek Nostradamusa. Co właściwie oznaczają te rysunki?

Ten rękopis naprawdę zadziwia. Ukazuje bowiem papieża, który trzyma dłoń na głowie kobiety jakby próbował ją pocieszyć. Jednak papież sam jest nie jest bezpieczny bowiem najprawdopodobniej ktoś mu nie sprzyja i chce zrobić coś bardzo złego. Jeśli przyjrzy mi się rękopisowi zauważymy tajemniczą postać. Czy może mieć to związek z królową Elżbietą?

To jednak dopiero początek, bo Nostradamus w swojej księdze bardzo dużo wspominał o papieżach i tym co stanie się niedługo na świecie. Będą to zaskakujące wydarzenia – choć Nostradamus pisał też o tajemniczym wydarzenie, które przed nami…. Zresztą o tym wszystkim w nagraniu poniżej.

Author: administrator

Share This Post On