NASA kilka dni temu nagrało jak coś wysysa energię ze Słońca

Agahrtha to według legend tajemnicza kraina znajdująca się wewnątrz naszej planety. Kraina ta ma być zamieszkana przez niezwykłą cywilizację o wiele lepiej rozwiniętą od nas, które schroniła się pod ziemią uciekając przez wydarzeniami, które prawie unicestwiły ich na zawsze. Istoty zamieszkujące Agharthę są niezwykłe, a to wszystko dlatego że w rozwoju swojej cywilizacji nauczyli się łączyć technologię, naukę z duchowością. Dzięki temu potrafią oni kontrolować energią i są wstanie wykonywać najbardziej niezwykłe zdarzenia jak uzdrawianie, ale też niszczenie za pomocą jednego gestu. Są to istoty bardzo dobre i pozytywne, ale też niesamowicie potężne.

Mogą kontrolować dosłownie każde ciało – czy to pełne życia, czy nie. Mieli oni stworzyć w Agharcie prawdziwą utopię i bardzo chcą żeby podobnie było i na zewnątrz Ziemi, czyli u nas. Co jakiś czas mają opuszczać wnętrze Ziemi i sprawdzać jak My sobie radzimy i czy dążymy do przemiany naszego świata. Wejścia do krainy Agharthy czyli wnętrza Ziemi szukało wiele znanych osób jak niemiecki polityk urodzony w 1889 roku który bardzo mocno wpłynął na zewnętrzną Ziemię – niestety w sposób negatywny.

Gdzie więc znajduje się wejście do wnętrza Ziemi? Kto wie – szukano go m.in. W Piramidzie Cheopsa, na Biegunie Północnym, czy w Tybecie. Kraina wewnątrz Ziemi pojawiała się też w różnych religiach np. w hinduizmie gdzie występuje pojęcie istot, które mają mieszkać w podziemnym świecie. Łączą one cechy ludzi ale i węży. NASA kilka dni temu po raz drugi nagrało dziwne zjawisko na Słońcu – Czy coś pobiera energię ze Słońca?

Author: administrator

Share This Post On