Anioły Nagrane nad Izraelem – Przepowiednia się Spełniła…?

Czy wśród nas są istoty nadprzyrodzone? Ogrom osób tak uważa. Na Ziemi nie brakuje osób, które twierdzą że wśród nas są duchy, energetyczne wampiry, Anioły a nawet wróżki. W Wielkiej Brytanii np wiara we wróżki jest powszechnie znana. No właśnie i z tym ma związek to tajemnicze nagranie.

Otóż będąc w Anglii na początku stycznia 2022 roku pastor wraz z rodziną zauważyli tajemniczą istotę na nagraniu z monitoringu. Najmłodsi członkowie rodziny bardzo mocno zainwestowali się niezwykłym zjawiskiem nazywając to stworzenie wróżką. No właśnie nie ma się czemu dziwić, bo stworzenie naprawdę przypomina wróżkę czyli istotę znaną z mitologii. Warto wspomnieć, że w mitologii te istoty wcale nie zawsze były takie miłe i dobre, a czasem bywały wręcz okrutne. W każdym razie to nagranie naprawdę zaciekawia. Niektórzy nazywają to stworzeniem Aniołem, a jaka jest prawda… Zobaczcie nagranie i dajcie znać.

Dajcie oczywiście znać pisząc komentarz pod filmem, co Wy sądzicie o tym bardzo dziwnym nagraniu. Czy to waszym zdaniem istota mistyczna? Może stworzenie znane z religii i wierzeń? Czy istoty anielskie są wśród nas?

Author: administrator

Share This Post On