Naukowiec ujawnia: „Kosmici ujawnią się gdy PUTlN rozpocznie…” Tajemnica Anunnaki (Nagranie)

Dziś w przeglądzie tajemnic pogadamy o dziwnym wyznaniu na temat prezydenta Rosji i kosmitów. Przedstawimy też dziwny obiekt, który zawisł nad ziemią i nikt nie wie czym jest. Poza tym będzie też o piosenkarce Sii i jej powiązaniach z niepokojącą religią.

Czy pozaziemskie istoty istnieją? Wiele osób się na tym zastanawia. Przy okazji myśląc, że jeśli jednak istnieją to jaki jest powód, że się z nami nie kontaktują. Dlaczego nie mieliśmy jeszcze globalnego ujawnienia? Dlaczego obcy po prostu nie pojawią się na Ziemi i zwyczajnie nam się nie przedstawią. Z pewnością jeśli ich zamiary byłyby dobre zarówno ludzie jak i obcy mogli by się dość sporo od siebie nauczyć, wymienić poglądy i wspólnie dążyć do stworzenia lepszego świata…

A może to po prostu utopia a tak naprawdę obcy nie mają dobrych zamiarów i jakoś po cichu przejmują nasz świat i pokazują się tylko nielicznym… A może po prostu uważają, że ludzie nie są jeszcze gotowi na globalnie ujawnienie. Możliwości jest naprawdę wiele, ale zdaniem tego badacza wszystko jest jasne. Warto wspomnieć, że jego słowa są naprawdę niezwykłe! A jednak ten człowiek twierdzi, że prawda o kosmitach bardzo dotyczy polityki w pewnym państwie. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On