Krowa porwana przez UFO! To szokujące nagranie pokazano nawet w telewizji…

Czy istnieją cywilizacje zamieszkujące inne Planety niż Ziemia? Na to pytanie i inne  związane  z kosmitami człowiek szuka odpowiedzi od dawna! Ciekawi nas jak wyglądają obcy, co jedzą, jaką technologią dysponują, a co najważniejsze jakie mają zamiary w stosunku do Ziemian. Nie raz w końcu słyszeliśmy już plotki o porwaniach których mieli dopuścić się kosmici na niewinnych ludziach, czy zwierzętach.

Czemu więc mają one służyć? Niektóry twierdzą, że chodzi tu o szczegółowe badania, które prowadzą kosmici, ponieważ ich organizm znacznie różni się od naszego i ciekawi ich w jaki sposób My funkcjonujemy! Ile w tym prawdy – kto wie, jednak faktem jest że nagrań ufo, a nawet filmików zawierających sytuacje podobne do porwania zaczęło przybywać.

Jakiś czas temu w Australii doszło do niezwykłego zjawiska. Ku zszokowaniu opiekunów jedna z ich krów uniosła się w powietrze, po czym bardzo szybko zniknęła. Nie było w tym czasie mowy o żadnych aż tak potężnych wiatrach, więc rolnicy twierdzą, że musi stać za tym coś nie  z tej Ziemi. A, Wy co sądzicie o filmie? Prawdziwe porwanie przez UFO, a może coś zupełnie innego? Warto wspomnieć, że nagraniem zainteresowała się nawet miejscowa telewizja i pokazała je swoim widzom.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment