UFO na starych obrazach? Religia i kosmici… Szokujące dzieła sztuki! Zobaczcie zagadkowe nagranie!

Pierwsza obserwacja UFO (a przynajmniej  taka która została skatalogowana) miała miejsce w roku 1878, kiedy to pewien rolnik ujrzał na niebie ogromny, ciemny punkt, poruszający się z zawrotną prędkością! Co ciekawe jednak dużo wcześniej na świecie pojawiły się niezwykle szokujące obrazy, które miejscami naprawdę ciężko nie wiązać z fenomenem UFO i kosmitów. Zapraszamy Was do zapoznania się z 18 obrazami, które z pewnością mogą Was zszokować:

Glorification of the Eucharist – został stworzony w roku 1600. Obraz ukazuje Boga Ojca, Jezusa i Ducha Świętego  w postaci Gołębicy, którzy przedstawieni są obok planety Ziemia, która umiejscowiona jest w centrum kosmosu, natomiast blisko niej widzimy Słońce i Księżyc! Największe zdziwienie wśród zwolenników teorii spiskowych wywołały oczywiście dziwne anteny, które są jakby umiejscowione w Ziemi. Wiele osób odnosi to do faktu iż Ziemia w rzeczywistości może być satelitą lub po prostu miejscem, które jest w pewnym sensie domem dla kosmitów, którzy mają co jakiś czas odwiedzać naszą planetę.

Israel put your hope in the Lord –   fresk z XVII w przedstawia dom, który otoczony jest ogniem. Nad nim unosi się okrągły obiekt, przypominający UFO. Widać, jakby od ogromnych chmur nad statkiem wychodziła energia, którą wsysa statek. Niektórzy twierdzą, że jest to dowód na fakt, iż UFO pobiera energię z otoczenia np. z chmur żeby zasilić swoje własne urządzenia. Wiele osób wiążę to z inwazją, która choć kojarzy nam się raczej z filmami to być może  w przyszłości kosmici zechcą przejąć całkowicie naszą Planetę.

Miracle of the snow powstał około roku  1410 –  Obraz ten ma być odniesieniem do cudu, jakiego dokonała Maryja, a polegał on na objawieniu w którym przekazała, że ludzie mają wybudować świątynię w miejscu, w którym następnego dnia spadnie śnieg, co faktycznie się stało. Cała sceneria obrazu do tej pory pozostaje zagadką, a wiele osób jest przekonana, że przedstawia UFO, które wyświetla hologram Maryi i Jezusa, którzy ogłaszają światu swoje postanowienia. W tle widać także inne statki kosmiczne. Czyżby kosmici naprawdę mogli czasami posługiwać się religią, by w pewien sposób nas zmanipulować…

Obraz namalowany przez Pablo Uccello powstał około roku 1400 nosi tytuł “La Tebaide” i przedstawia wiele bardzo interesujących scen w tym postać, wychodzącą z jakiegoś portalu, radę która ustala wyroki i prawa, a także dwie sceny ukrzyżowania. Gdy przyjrzymy się, jednak bardzo dokładnie scenie, w której mężczyzna klęczy nad ukrzyżowaną postacią wyraźnie ujrzymy zarys, przypominający UFO.

Triumph of Summer – stworzony w roku 1538 obraz na pierwszy rzut oka nie odznacza się niczym szczególnym. Widzimy tam wiele postaci wykonujących rozmaite czynności i typowo wakacyjny krajobraz otoczony chmarami różnokolorowych kwiatów. Jednak jeśli ktoś przyjrzy się dokładniej całej scenerii ujrzy trzy bardzo dziwne obiekty, które umiejscowione są na niebie. Bez wątpienia przypominają one prawdziwe statki kosmiczne… A, Wy co sądzicie?

Madonna with Saint Giovannino. Ten obraz został stworzony w XV w przez artystę Domenico Ghirlandaio. Dzieło przedstawia Maryję modlącą się nad Jezusem, którego trzyma mały anioł. Wystarczy jednak dokładnie się przypatrzeć i zauważymy dziwny spodek przelatujący na niebie za Maryją  otoczony dziwnym ognistym światłem. Ciekawy kontrast budzi także aureola Maryi, która choć wygląda jakby znajdowała się nad jej głową to również dobrze może to być jakaś  poświata, którą wydaje statek kosmiczny.

Obraz Baptism of Christ został namalowany w 1710 roku i ukazuje chrzest Jezusa. Z nieba zstępuje światłość, która otacza Mesjasza, a według Biblii z nieba miał wydobyć się wtedy głos… Co ciekawe gdy przyjrzymy się dokładnie obrazowi ujrzymy, że światło nie do końca wychodzi z nieba, ale z jakiegoś dziwnego obiektu w kształcie spodka pośrodku którego znajduje się biały punkt – który jeśli przybliżymy  to ujrzymy, że jest to gołębica, czyli Duch Święty.

Obraz Crucifixion of Christ z 1350 roku ukazuje ukrzyżowanie Jezusa. Na niebie widzimy Anioły, jednak gdy spojrzymy dokładniej ujrzymy także dwie postacie, które umiejscowione są w dziwnych, świetlistych gwiazdach lub pojazdach.  Kim mogą być owe istoty? Jaki jest ich cel istnienia na obrazie przedstawiającym Ukrzyżowanie?

Obraz The Annunciation, with Saint Emidius to dzieło, które powstało w 1486 roku. Dzieło przedstawia czas, gdy Anioł objawił się Maryi i przekazał jej wiadomość, że urodzi ona Mesjasza, który zbawi świat. Co ciekawe jednak pomimo faktu, iż obraz ukazuje Aniołów to, jednak nie oni przekazują kobiecie wieść, a światło zstępujące z nieba które wysyłane jest przez chmury, tworzące kształt spodka.

The life of mary – Obraz powstał w XIV w i ma skupiać się na życiu Maryi. Z pozoru nie widać tu nic niezwykłego: Po prostu trzy kobiety, jednak gdy przyjrzymy się mocniej jasno widać na niebie kształt, który bez wątpienia przypomina prawdziwe UFO.

Assumption on the virgin – obraz ukazuje wniebowzięcie Matki Jezusa do nieba. Co ciekawe w całym wydarzeniu Maryi towarzyszą dziwne kształty, przypominające UFO, które umiejscowione są pod Matką Jezusa – co wygląda jakby w pewnym stopniu ją chroniły!

Flaming Horns  – Autor, data ani tak naprawdę samo wyjaśnienie  obrazu nie jest tak naprawdę znane, jednak wiele osób próbowało go wytłumaczyć. Wszystkie te wyjaśnienia odnosiły się do Mojżesza i przekazania mu dekalogu od Boga – mają o tym świadczyć m.in rogi jakie ma na głowie mężczyzna co ma odnosić się do jego negatywnego postępowania, zanim wiedział co wolno, a czego nie. Co ciekawe jednak bez problemu na obrazie możemy zobaczyć kilka iskrzących,  ciekawych punktów unoszących się na niebie.

Fresk Crucifixion Of Christ został stworzony w 1600 roku. Dzieło ukazuje oczywiście ukrzyżowanie Jezusa, jednak gdy przyjrzymy się mu się bliżej ujrzymy dziwne obiekty na niebie, przypominające meduzy które ukazane są zarówno po lewej jak i prawej stronie Mesjasza. 

Obraz Germany został stworzony na cześć upamiętnienia wydarzenia do jakiego doszło 4 listopada 1697 roku! W Hamburgu na niebie ukazały się wtedy dwa okrągłe obiekty z wypisanym znakiem X, które wydawały potężne światło, którego nie dało się wytrzymać. Czy było to jakieś ostrzeżenie dla Niemiec lub jakiś znak?

Obraz Crown Road pochodzi z roku 1300 i tak naprawdę ciężko stwierdzić co przedstawia. Niektórzy twierdzą, że balon, jednak nie jest to możliwe, bowiem balony wynaleziono dopiero około roku 1700. Czym więc może być owy okrągły, złoty kształt, który unosi się w powietrzu nad ludźmi?

Kolejny obraz pochodzi z książki, która została wydana w 1660 roku. Książka nazywała się Theatrum Orbis Terrarum i opisywała szokujące wydarzenie jakiego świadkiem byli żeglarze na dwóch holenderskich statkach. Ich oczom ukazał się dziwny obiekt, o którym legendy krążą po dziś dzień…

A wood cut found in Nurnberg W wydarzenie do jakiego doszło w 1561 roku dalej nie może uwierzyć wiele osób. Dokładnie 14 kwietnia nad Norymbergą ukazały się dwa krwistoczerwone obiekty, po czym powietrze zostało rozdarte przez kształty przypominające włócznie, trójkąty i krzyże. Wyglądało to jak prawdziwa bitwa. Jedne atakowały drugie, aż w końcu po około godzinie wszystko ustało. Ludzie wzięli to wtedy za ostrzeżenie od Boga, jednak teraz wielu zwolenników UFO jest przekonanych, że rozegrała się tam wojna kosmitów, co zostało przedstawione na obrazie.

Wielu naukowców dalej fascynują niezwykłe prehistoryczne obrazki jakie zostały wykonane w środkowych Alpach. Widać na nich dwie postacie, które mają na sobie kostium, przypominający strój astronauty. Czyżby był to dowód na fakt, iż kosmici już od dawna odwiedzają naszą planetę, a nawet są twórcami wielu naszych zabytków jak np. piramid?

A, Wy co sądzicie o zagadkowych obrazach? Czy według Was naprawdę mogą mieć coś wspólnego z kosmitami, którzy być może od wieków są obecni na Ziemi – szczególnie przy ważnych dla nas wydarzeniach?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment