Co naprawdę znajduje się na Marsie? Astronauta ujawnia niezwykłe zdjęcia (NAGRANIE)

Ziemia jest niezwykłą planetą pełną życia. Mamy na niej dość inteligentne istoty takie jak ludzie, którzy za pomocą swojej inteligencji są wstanie budować skomplikowane technologie, które dały początek np. Internetowi, Samolotom, robotom. Mamy na Ziemi też zwierzęta, które choć nie są tak inteligetne jak ludzie to jednak często posiadają zdolności które ludzi przewyższają

jak siła, szybkość, zwinność czy np. zdolność latania. Są też i piękne rośliny odznaczające się nie tylko urodą, ale i niesamowitym właściwościom. Ziemia jest pełna niezwykłości. Nie tylko istot żywych, ale i budowli, architektury, wspaniałej muzyki, filmów. Ziemia jest bardzo różnorodna i niezwykła, ale czy to tylko Ziemia. Czy poza Ziemią nie ma w Kosmosie innych takich planet? Ten człowiek twierdzi, że może nie być tak do końca.

Ten astronauta jest drugą osobą, która była na Księżycu. Wyznał wiele niezwykłych rzeczy na temat swoich doświadczeń w Kosmosie. Mówił m.in. o tajemniczym obiekcie, który tam ujrzał. Jednak jeszcze więcej emocji wzbudziły jego słowa o tajemniczym obiekcie na Marsie. Wszystkie zdjęcia i materiały w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On