NASA zna już datę Ujawnienia Kosmitów “To już za chwilę. Cała Ziemi zmieni się w dosłownie kilka chwil” (NAGRANIE)

Niektórzy ludzie twierdzą, że świat wygląda zupełnie inaczej niż nam się wydaje. Niektórzy mają na ten temat swoje przemyślenia, domysły, ale niektórzy tak naprawdę twierdzą, że mają na to dowody iż nie tylko uważają, że na Ziemi żyje coś niepokojącego, ale co więcej to widzieli. Tak właśnie wyznała ta osoba.

To wszystko dotyczy tego przewodu sądowego, który dotyczy pieniędzy i książki za jej stworzenie, które nie zostały wypłacone w pełni. Ta aktorka, która znana jest z kontaktów z byłym prezydentem USA twierdzi, że nie otrzymała w pełni pieniędzy. Adwokat jednak uważa, że nie ma ona racji i być może by w oczach zwierzchników była traktowana jako osoba niewiarygodna adwokat wyciągnął mroczne wyznania jakie swojego czasu opublikowała aktorka.

Dotyczy ona tego jak przez trudny czas widywała niepokojące istoty. One bardzo wpłynęły na jej życie i na zawsze je zmieniły.W pewnej chwili postanowiła się z tego uwolnić, ale to i tak niewiele zmieniło, bo to na zawsze ją zmieniło. Jej wyznanie naprawdę brzmi niepokojąco… NASA od lat ma znać prawdę na temat życia na tej planecie i co więcej przygotowuje się na pierwszy kontakt. Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On