Papież ujawnił, że miał wizje – KONIEC Świata nadejdzie zaraz ?(NAGRANIE)

Szatan opisywany jest jako wytoczył bunt przeciwko Bogu i namówił do odwrócenia się od dobra też wiele innych Aniołów. Szatan został stworzony przez samego Boga, jednak odrzucił jego miłość i postanowił iść drogą ciemności. Teologia katolicka ujawnia, że Szatan ma moc by wpływać na każdego człowieka na Ziemi.Głównie jednak nie wpływa bezpośrednio na nasze czyny tak że tracimy wolną wolę, choć oczywiście może nas opętać.

Według Kościoła katolickiego z Szatanem można wygrać stosując następujące metody takie jak komunia święta i trwanie bez grzechu, modlitwa szczególnie do Maryi i Archanioła Michała. Poza tym by wygrać z Szatanem pomocne są wszelkie święcone przedmioty i ceremonie kościelne. Szatan ma być tym, który przyczynił się do wystąpienia na świecie wszelkiego zła i mroku, gdyż to za jego pierwszą przyczyną został zjedzony owoc, który sprawił, że od teraz ludzie, zwierzęta i inne istoty żyją i odchodzą w świecie pełnym smutku, trudu i strachu.

To właśnie od tego czasu Szatan stał się pewnego rodzaju panem tego świata. On działa tutaj bardzo silnie by ludzie uznali go za boga i by zmienić ten świat w krainę ciemności. Jego moc trwa aż do końca świata, jednak Bóg postanowił trochę przeszkodzić w jego planach i dlatego wysłał na Ziemię Jezusa by ten nauczył o Bożej Miłości i ta wiedza przetrwała tak długo by ludzie zawsze mieli wybór i mogli znaleźć ochronę przed złem Szatana. Władza Szatana będzie trwała do ponownego Powrotu Jezusa na Ziemię. Co ciekawe w swojej wizji Papież widział właśnie Szatana, ale i Boga. Słowa tej wizji w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On