Przerażające słowa podczas wywiadu na żywo – Lady Gaga mówi o Antychryście (NAGRANIE)

Lady Gaga to jedna z bardziej popularnych piosenkarek na świecie. Muzyka artystki to głównie pop choć wokalistka do muzyki popularnej przemyca wiele różnych gatunków i wiele swoich twarzy. Na koncie ma więc piosenki taneczne i wesołe, ale też mroczne i wręcz alternatywne. Czasem jej piosenki wydają się wręcz niepokojące np. utwór AURA który muzycznie jest niezwykle dziwny, a jeśli dodamy do tego tekst o odbieraniu życia byłemu chłopakowi i wysyłaniu narzędzia którym się to zrobiło do Hollywood otrzymamy naprawdę mroczny utwór.

Niepokojący jest też klip do piosenki Born This Way w którym Gaga daje życie nowemu gatunkowi istot które będą rządziły na Ziemi. lady Gaga sama siebie nazywa tu Matką Potworów. Ogólnie gwiazda znana jest z wielu kontrowersji i niecodziennych sytuacji. Tym bardziej jeśli dołożymy do tego bardzo często – zbyt częste jak na przypadki epatowanie przez nią symbolami masońskimi jak jedno oko symbolizują wszechwiedzę, choć niektórzy uważają ze chodzi tu bardziej o kontrolę i to, ze masoni dążą do całkowitej kontroli świata stąd oko które cały czas na nas patrzy i nigdy nie przestanie.

Czy teraz do grona osób, które próbują wyłamać się z władzy tych istot dołączyła artystka Lady Gaga. Kobieta w czasie wywiadu ujawniła naprawdę niezwykłe rzeczy. Lady Gaga powiedziała co jest pomocą dla całej ludzkości i kto a raczej co próbuje wyniszczać ten świat. O kim mówiła Lady Gaga – Posłuchajcie sami

Author: administrator

Share This Post On