R0SYJSKI Ż0ŁNIERZ nagrywa na niebie Anioła

Witajcie. Dziś przedstawimy Wam kilka tajemniczych nagrań. Będzie m.in. tajemnicza istota nagrana na drodze. Oprócz tego przedstawimy Wam nagranie człowieka, który w pewnej chwili pojawia się znikąd. Będzie też zaskakujące nagranie z R0SJI.

Niektórzy uważają, że tajemnicze nagranie ukazuje istotę anielską. Te istoty opisywane były w wielu religiach i mitologiach jako posłańcy Boga lub bogów. Byli łącznikami między światem istot wyższych, a Ziemią. Pomagały ludziom, przynosiły ważne informacje i wypełniały wolę wyższych bytów. Według Biblii te istoty są nieśmiertelne i mają wolną wolę, jednak szczególnie Bóg umiłował człowieka, co nie spodobało się wszystkich z Aniołów dlatego część z nich się zbuntowała i odwróciła zarówno od Boga jak i ludzi. Istoty te są potężne i naprawdę niezwykłe. Rzadko jednak ukazują się ludziom. Pytanie po co mieliby ukazywać się wtedy.

To nagranie naprawdę zyskało ogromną popularność. Do takiego stopnia, że nawet było pokazywane w telewizji. Niektórzy uważają, że mógł to być jakiś znak wydarzeń, które dzieją się aktualnie i które wpływają tak naprawdę na cały nasz świat. Czy istota anielska objawiając się zapowiedziała ważne przemiany?

Author: administrator

Share This Post On