40 lat temu w Polsce w noc Halloween stało się coś STRASZNEG0 (Nagranie)

Zbliża się jedno z najbardziej tajemniczych świąt, które co roku wywołuje sporo emocji. Chodzi oczywiście o święto Halloween lub bardziej polskie Dziady. Halloween kojarzymy z zabawą, pysznymi słodyczami i deserami, ale też duchami. W każdym razie według zwyczaju jest to czas w którym granica między światami jest cieńsza a dusze zmarłych powracają zza światów. Jest to okres gdy zainteresowanie śmiercią wzrasta.

Ludzie myślą o przemijaniu, chodzą częściej na cmentarze, ale też bawią się bo zarówno w Halloween jak i Dziady rozrywka jest ważna by duchy które są na Ziemi czuły się szczęśliwe i radosne jakby dalej żyły. Niestety to wydarzenie, które miało miejsce w noc Halloween w 1980 roku w Polsce niewiele ma wspólnego ze szczęściem. To wtedy życie straciło 55 osób, a są i tacy którzy widzą w tym podłoże paranormalne i uważają, ze miejsce gdzie to wszystko się wydarzyło jest przesiąknięte mroczną siłą, bo jego historia pełna jest mroku i niepokoju.

To tu miały miejsce wydarzenia, które na zawsze zapisały się w umysłach i duszach wielu ludzi. To od tego dnia nic już nigdy nie było takie same. Wszystko na temat tego wydarzenia w nagraniu poniżej. Mało kto wie, że to wydarzyło się w Polsce:

Author: administrator

Share This Post On