Starożytni Ludzie podróżowali w Kosmos – Odnaleziono Tablicę, która opisuje prawdę o podróżach kosmicznych sprzed tysięcy lat

Anunnaki to istoty występujące w mitologii Sumerów. Opisywani są jako bogowie. Istoty z gwiazd. Nie Oni jednak yli pierwsi gdyż mitologia dodaje, że najpierw na Ziemi pojawił się Anu nazywany wysłannikiem błęitu. Miał wielki nos, długą brodę i był raczej daleki od typowych wyobrażeń boga.

To On jednak stworzył świat, ludzi, rośliny, zwierzęta. Dzięki jego mocy powstało życie. Jednak istoty tej nie zajmował człowiek, jego problemy i troski. Jego zadaniem były problemy boskie, a na Ziemi osadę stworzył jego potomek Enki i inni Anunnaki. Te istoty miały konkretną wizje na Ziemi. Chciały ją wykorzystywać by zdobyć minerały i złoto. I to człowiek miał to robić.

Czy tak było dokładnie? Interpretacji mitów o Anunnaki jest sporo. Wiele osób wierzy, że są oni kosmitami czyli istotami, które przybyły z tajemniczej planety Nibiru. Nibiru jest obiektem, który pojawia się w mitologii, choć naukowcy twierdzą, że Starożytni nazywali Nibiru albo gwiazdę polarną albo Jowisza. Z drugiej strony jeśli przyjrzysz się płaskorzeźbą stworzonym przez Sumerów zauważysz, że w ich wizji obok planet Układu Słonecznego, który My znamy istnieje jeszcze jedna. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On