Ostatnie Proroctwo Jana Pawła II “Polacy to się zbliża” (NAGRANIE)

Wśród najbardziej znanych proroków, jasnowidzów i wróżbitów bez wątpienia można wymienić takie postacie jak Nostadamus, Baba Wanga czy Ojciec Pio. Jednak warto wspomnieć, że i w Polsce było i jest wielu niezwykle znanych jasnowidzów, którzy mają na koncie wiele spełnionych przepowiedni. Jedną z takich osób jest bez wątpienia człowiek znany jako śpiący prorok z Leszna, którego prawdziwie imię i nazwisko to Marian Węcławek, którego wizje i proroctwa cały czas wywołują wiele emocji. Mężczyzna miał poprawnie przewidzieć wybór prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsy ale i powódź z 1997 roku.

Niektórzy twierdzą, że śpiący prorok z Leszna miał porównywać swoje zdolności samego Józefa opisanego w Biblii. Chodzi o sny jakie miewał Józef gdy w czasie marzeń sennych doświadczał wizji przyszłości od istoty anielskiej. Podobnych wizji miał doświadczać Polak który miał doświadczać wizji przyszłych wydarzeń podczas snów. Jak wyznał polski jasnowidz po prostu wkłada pod poduszkę karteczkę na której ma zapisane ważne pytania na które szuka odpowiedzi w swoich snach. I w snach ma rzeczywiście otrzymywać te odpowiedzi, choć nie zawsze są to odpowiedzi wprost i jasne, bo czasem są to po prostu znaki które trzeba odpowiednio zrozumieć.

Co ciekawe w niektórych wywiadach jasnowidz miał twierdzi, że zna datę swojego odejścia z tego świata i to właśnie ta wiedza miała być dla niego katorgą i wiedzą z którą nie potrafił sobie poradzić dlatego bardzo często miał płakać. I choć mężczyzna odszedł w 2010 roku pozostawił po sobie liczne zeszyty pełne przepowiedni. Wiele z nich już się spełniło, a niektóre powoli się wypełniają…Czy Jan Paweł II znał prawdę o przyszłości Polski? O nich w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On