Zoo z MARTWYMI ZWIERZĘTAMI podbija rynek! Zobaczcie nagranie „atrakcji”

Zoo to słowo, która zazwyczaj kojarzy nam się z wszelkiego rodzaju pozytywnymi rzeczami jak zabawa, Słońce, czy atrakcje. Jednak zoo w Gizie zupełnie nie ma z tymi słowami nic wspólnego… Owe Dream Park El Janoob Zoo to prawdziwy cmentarz na którym przez konflikt palestyńsko-izraelski zwierzęta zostały pozostawione bez opieki i zmarły w wyniku braku jedzenia i wody.

Możemy znaleźć tam zarówno stworzenia żywe, wypchane lub takie które uległy już wysuszeniu, a nawet z których zostały już tylko kości. Największą atrakcją jest, jednak fleming, który zdechł z głodu, a także tygrys, który stracił życie w wyniku ataku bombą fosforową przez którą uległ uduszeniu – podobnie jak wiele innych zwierząt.

Pomimo olbrzymich kontrowersji zoo cieszy się popularnością i jest często odwiedzane przez dzieci, które nie mogą się doczekać, by przytulić zmarłego lwa lub dotknąć nieżywej małpki. Co o tym sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Dowody na istnienie biblijnych OLBRZYMÓW?! Zobaczcie nagranie i zdjęcia!

pon Mar 7 , 2016
Olbrzymy wydają się nam istotami zupełnie nierealnymi, które pojawiają się ewentualnie w bajkach dla dzieci, czy różnego rodzaju filmach, jednak wzmianki o nich możemy zaobserwować w przekazach ludzi, a nawet życiu. Giganci wedle mitologi greckiej byli dziećmi Uranosa i Gai i toczyli wielką bitwę przeciwko bogom – O tych istotach […]