Przerażająca i niezwykle realna symulacja katastrofy TITANICA! Zobacz sam co działo się tej nocy!

Titanic to film, który dla wielu z nas jest dosłownie częścią życia, z którą wiąże się wiele łez, przemyśleń i marzeń nad odnalezieniem prawdziwej miłości, która przetrwa nawet coś tak tajemniczego jak śmierć. Nie każdy, jednak myślał nad tym, że historia ta nie jest całkiem wyssana z palca, a owy Titanic faktycznie istniał i pewnej nocy zabrał ze sobą na dno ponad 1500 osób – osób, które tak jak My pełne były marzeń, planów i nadziei….

W sieci na 1 dzień przed „rocznicą” zatonięcia statku pojawiło się coś, co choć trochę może nam przybliżyć jego tragedię i zwrócić uwagę na dramat, który musiał się na nim odegrać. Mowa, oczywiście o niezwykle dobrze wykonanej symulacji, trwającej ponad 2 godziny, która powolutku i bardzo szczegółowo pokazuje jak doszło do całego zajścia, ukazując co ciekawe nie tylko statek zewnątrz, ale także wewnątrz. Trzeba przyznać, że wszystko to, choć  jak najbardziej robi wrażenie to równocześnie potrafi naprawdę nieźle wystraszyć – szczególnie, jeśli pomyśli się, że to wszystko działo się w rzeczywistości, a przy każdym ruchu, zachwianiu, czy zniszczeniu części statku umierali ludzie.

Jak najbardziej zachęcamy do obejrzenia, bo uwierzcie nam naprawdę warto!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Pięć magicznych sposobów na MIŁOŚĆ! Czyli jak przywołać wymarzonego partnera...

sob Kwi 16 , 2016
Poprzednio przedstawiliśmy Wam kilka sposobów, które według wszelkiego rodzaju wierzeń, przesądów, czy przekazów miały przyciągnąć do nas pieniądze. Tym razem zajmiemy się, czymś mniej materialnym, a mianowicie miłością, której tak pragnie wielu z nas. Po pierwsze jak dosłownie w każdym przypadku, gdy czegoś mocno pragniemy najlepszym pomysłem jest po prostu bardzo […]