Odnaleziono grób Pierwszego Papieża? Przy szczątkach były szokujące dokumenty, które mogą zmienić swiat (Nagranie)

Każda religia ma swoje tajemnice i szokujące sekrety. Jedną z nich jest bez wątpienia katolicyzm i Papieże, którzy czasami byli naprawdę kontrowersyjni. Dotąd wszyscy sądziliśmy, że pierwszym papieżem był Święty Piotr, a jego ciało według tradycji ma być pochowane pod ołtarzem w Bazylice św. Piotra w  Watykanie – Czy jednak wszystko to jest prawdą? Wszystkie szczegóły w nagraniu poniżej:


Podczas przeszukiwania starej kaplicy w Aquileia grupa archeologów wpadła na dość szokujące odkrycie. Badacze odnaleźli trumnę ze szczątkami mężczyzny. Co ciekawe  ciało jeśli można tak  je nazwać zachowało się w nadzwyczaj dobrym stanie (jak na swoje lata) co ma być spowodowane sprzyjającymi zachowaniu warunkami. Przy mężczyznie znajdowały się też liczne dokumenty, które wywołały  ogromne kontrowersje.

Podają one, że tutaj spoczywa Pierwszy Papież…Dokumenty opisują  także postać Jezusa od tej rzekomo prawdziwej strony – Według dokumentów Jezus jest tylko planem, który był szykowany od dawna. Mesjasz tak naprawdę nigdy miał nie istnieć, a jest połączeniem bóstw z innych wierzeń. Plan ten jest częścią wpływania na ludzi i  ich ogłupiania przez opowiadanie im historii które faktycznie nie wydarzyły się w rzeczywistości, a są zwyczajnie wymyślone np. cuda, które jeszcze przed Jezusem czynił np.Budda jak chodzenie po wodzie.

Ludzie którzy chcą wpływać na losy świata mieli po prostu zabrać elementy różnych wierzeń i ich  mity i stworzyć coś innego, a jednak dziwnie podobnego.

A, Wy co o tym wszystkim sądzicie? Wierzycie, że dokumenty są prawdziwe, a może to jakaś sprytna mistyfikacja? Czy uważacie, że Jezus naprawdę istniał?

 

administrator

2 thoughts on “Odnaleziono grób Pierwszego Papieża? Przy szczątkach były szokujące dokumenty, które mogą zmienić swiat (Nagranie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nagranie Szaraka z Kanady? Nagranie Obcego pokazała nawet telewizja!

czw Sie 31 , 2017
Teoriami spiskowymi i niezwykłymi zjawiskami zazwyczaj nie zajmują się telewizje, jednak raz na jakiś czas dzieją się wyjątki. Hiszpańska telewizja poinformowała ostatnio odbiorców o dość szokującym wydarzeniu,a  także pokazała zagadkowy film nagrany kilka lat temu w Kanadzie. Na nagraniu widać dziwną istotę z białą lub szarą głową, która wysuwa głowę […]