Nowe fakty o Czwartej Tajemnicy Fatimskiej ujawnione? To nagranie szokuje!

Tajemnice Fatimskie miały być podyktowane Trójce Dzieci przez Matkę Jezusa w czasie od 13 maja do 13 października w 1917 roku. Tajemnice dotyczyły bardzo mrocznych rzeczy np. morza ognia, demonów, a nawet tragicznej śmierci Papieża.

I choć wydaje się,że znamy całą treść tajemnic Fatimskich to wiele osób sądzi,że zupełnie tak nie jest, a swoje podejrzenia opierają na słowach duchownych, którzy jeszcze przed ujawnieniem sekretu Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej mówili o niej rzeczy, które potem jak się okazało wcale się w niej nie znajdowały np. kardynał Luigi Ciappi, który w 1984 roku twierdził, że Trzecia Tajemnica dotyczy duchownych i zła jakie wyrządzą na Ziemi. W 2000 roku gdy ujawniono tą tajemnice okazało się, że nie ma ona nic wspólnego ze złem jakie sprawią kapłani.

Warto dodać, że sprytnie wyjaśniono w czasie ujawniania Trzeciej Tajemnicy,że tak naprawdę ona się już wypełniła w czasie zamachu na Jana Pawła II i nie ma się czym martwić. Jaka jest prawda? Prawdy pewnie nie poznamy jeszcze długo, jednak warto bliżej przyjrzeć się sekretom Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej. W tamtym roku wstawiliśmy film dotyczący

RESZTA W NAGRANIU POWYŻEJ!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment