Niemieccy naukowcy odkryli Planetę, która zbliża się do Ziemi – “Ta Planeta jest niezwykła. Nie widzieliśmy czegoś takiego”

Temat kosmitów jest niezwykły. Łączy wiele niezwykłych wątków. Czy ten pomnik rzeczywiście przedstawia obcego. Najpierw jednak trochę historii! Cywilizacja Sumerów to, jeden  z najbardziej tajemniczych ludów, powstałych na świecie. Stworzyli oni swoje własne pismo, nazywane klinowym, które dało początek powstaniu literatury. Znali, także nad wyraz dobrze budowę Układu Słonecznego, łącznie z zagadkową planetą Nibiru, która podobno co 3600 lat miała zbliżać się do Ziemi, przynosząc tym samym tragedie, powodzie i straty. Jednak wśród mitów od tej niesamowitej cywilizacji możemy znaleźć również inne ciekawostki m.in. dotyczące pochodzenia każdego z nas…

Według sumeryjskich przekazów około 450 tysięcy lat temu na Ziemi pojawiła się dziwny gatunek, zwany jako Annunaki. Istoty te były podobno humanoidalne i swoim wyglądem przypominały jaszczury o ogromnych skrzydłach. Wiele osób doszukuje się tu właśnie porównań z biblijnymi upadłymi aniołami, ale czy jest w tym coś więcej, tego nikt nie wie.

Annunakom ogromnie zależało na wydobyciu złóż złota, znajdującego się na Ziemi, dlatego też chcąc zdobyć darmową siłę roboczą  wykorzystali obecnych na Ziemi dawnych krewnych człowieka i połączyli z nimi swoje geny. I tak właśnie powstaliśmy My. To wszystko ma być właśnie powiązane z Nibiru. Planetą z której pochodzą Anunnaki – Czy na niebie w Niemczech pojawiła się Nibiru? 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment