W Kanadzie ukazała się twarz Boga? Nagranie szokuje…

Jak wygląda Bóg? Czy w ogóle Bóg ma jakiś wygląd? Te pytania ludzie zadawali sobie od dawna. Co ciekawe interesujące odpowiedzi przekazuje nam np. Biblia, która opisuje Boga jako potężne światło, którego ujrzenie przez człowieka będzie miało na niego negatywny wpływ. To dlatego Bóg w Biblii, choć także w wielu mitologiach  objawia się poprzez inne rzeczy a nie osobiście jak np. poprzez gorejący krzew, kiedy nakazał Mojżeszowi wyprowadzenie ludzi z niewoli.

Co ciekawe masa osób także we współczesnych czasach twierdzi, że Bóg objawia się im czasami poprzez najbardziej zwykłe wydarzenie jak np. spotkania ludzi, czy zjawiska atmosferyczne. Czasami jednak mają miejsce rzekome objawienia, które widzi nie jedna, a o wiele więcej osób. Tak właśnie było kilka lat temu w Kanadzie, gdzie pewien mężczyzna nagrał na niebie twarz, którą internauci opisali jako twarz Boga.

Całe wydarzenie miało widzieć, także wiele innych osób z Kanady, które zastanawiały się czy za ową twarzą mogą stać jakieś paranormalne zjawiska. Na kilku forach możemy też odnaleźć relacje internautów z Kanady którzy opisali iż z chwilą, gdy ujrzeli postać na niebie poczuli niewiarygodne ciepło i są pewni, że na niebie ukazał się wtedy Bóg. A, Wy co o tym sądzicie? Czy naprawdę w Kanadzie objawił się Bóg, a może to tylko przypadek?

Co sądzicie o całym zamieszaniu?

 

 

Author: administrator

Share This Post On