Aktorka Sharon Stone ujrzała pozaziemską Cywilizację? “Oni lśnili dziwnym blaskiem” (NAGRANIE)

 

Czy aktorka ujrzała pozaziemskie cywilizacje? To co doświadczyła jest naprawdę zaskakujące… Widziałam tunel. Było mnóstwo światła i ujrzałam moich bliskich – Tak często brzmią wyznania ludzi, którzy jak twierdzą byli na tamtym świecie bo na chwilę odeszli z tego. Stan ten od dawna rozbudzą nasz wyobraźnie i jest bez wątpienia, jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów, bowiem łączy coś tak przeciwstawnego jak nauka i religia. 

Masa osób ujawniła przed światem swoje wizje, których doznali po chwilowym odejściu z tego świata. Najczęściej powiązane są one z pięknym, cudownym światem pełnym miłości i szczęścia, choć zdarzają się i bardziej  mroczne relacje ludzi, którzy twierdzą, że w tym stanie znaleźli się w piekielnym wymiarze, który jednak bardzo różni się zależnie od osoby opowiadającej.

Niektórzy mówią tu o morzu ogniu, inni o ciemnym korytarzu wypełnionym tajemniczymi  ,a istotami jeszcze inni o tym że widzieli ludzi którzy wykrzykiwali na cały głos, że przepraszają i proszę o ratunek. Teraz swoje doświadczenia  opisała aktorka  Sharon Stone, która jak twierdzi przeszła na drugą stronę i zobaczyła coś, co z pewnością odmieni ją na zawsze. Jedni łączą to z religią, inni nauką, a jeszcze inni nawet z kosmitami.  W filmie poruszamy też temat pewnej monety…

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Ja wierze w życie po życiu.Też przeszłam śmierć kliniczną.Od tego momentu nie boję się śmierci wiem że tam jest dobrze panuje tam szczęście i spokój i niesamowita dobroć biła od ludzi których tam spotkałam. Nie rozpoznałam ich.Nie chciałam stamtąd wracać.Tam niema bólu smutku cierpienia.Piekło to jest tu na ziemi.

Submit a Comment