Przerażająca hybryda nagrana w tajemniczym ośrodku!?

Każdego roku w samej Polsce znika zatrważająca liczba ludzi! Co ciekawe stale zaczyna się to pogłębiać – Dla przykładu w 2013 było to około 19 tysięcy, natomiast już rok później wynik przekroczył 20 tys. Skąd tak ogromna ilość ludzi, którzy zupełnie niespodziewanie po prostu znikają?

Psycholodzy tłumaczą to coraz trudniejszym światem, którego szybkość stale wzrasta, a problemy zarówno finansowe jak i osobiste wciąż się pogłębiają: Wiele osób ma po prostu nie potrafić poradzić sobie z życiem i zwyczajnie w świecie uciekać lub czasami odbierać sobie życie – w zupełnej samotności i tak, by rodzina nie była wstanie odnaleźć ich ciał. Pojawiają się, oczywiście i inne powody zniknięć jak np. zupełnie przypadkowe morderstwa  czy też bardziej spiskowe uprowadzenia przez kosmitów.

Pozostaje, jeszcze jedna teoria o której, staramy się zapominać. Mowa, oczywiście o porwaniach ludzi w celu przeprowadzania eksperymentów, których skutki często są wręcz potworne. I choć można się z tego śmiać to historia zna już przypadki podobnych praktyk jak np. Japończyków, którzy dawali porwanym, mieszkańcom Mandżurii do wypicia płyny, dzięki którym zarażali się poważnymi chorobami – wszystko to miało pomóc w odkryciu potężnej broni biologicznej.

Często stosowali, także badania z wykorzystaniem trującego gazu fosgenu, miotaczy ognia, czy promieniowania – Nie ograniczali się, jednak w żaden sposób  i jako króliki doświadczalne służyli im zarówno mężczyźni, kobiety jak i noworodki. Dziś prezentujemy Wam nagranie, które choć w sieci znajduje się już jakiś czas to, dalej według opinii wielu osób jest dowodem na to, że ludzi porywani są w celu przeprowadzania przerażających testów, które niejednokrotnie przemieniają ich w potwory, takie jak ten, który właśnie widzicie.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment